Гоменюк Анюта Іванівна

Фото 1

Освіта: історичний факультет Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (2020)

Форма навчання: денна

Термін навчання в аспірантурі: 2020-2024

Науковий керівник: Кривошея Ігор Іванович, кандидат історичних наук, професор

Тема дисертаційного дослідження: «Жіночий світ» шляхетських родин Київської губернії (1793-1917 рр.)

Список опублікованих праць:

1. Радчук А. Господарська й суспільно-громадська діяльність жінок-шляхтянок на прикладі графині Олександри Браницької. Матеріали ХХХ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки в країнах Європи та Азії». Збірник наукових праць. Переяслав, 2020 р. С. 31-34.
  2. Радчук А. Порадники як джерело міждисциплінарного дослідження у вихованні дівчат- шляхтянок дошлюбного віку на початку ХІХ – третини ХХ ст. Міжнародна науково- практична конференція "ІХ Міждисциплінарні гуманітарні читання". Тези доповідей. 21-22 листопада 2020 року. Київ / Ред. кол.: Боряк Г. В. (відп. ред.), Блануца А. В. (відп. секр.), Сегеда В. В. НАН України. Клуб молодих учених, Київський будинок вчених, Інститут історії України, Інститут української мови та ін. К.: Інститут історії України, 2020. С. 61-63
  3. Радчук А. Майнове становище жінки у світлі судових справ першої половини ХІХ ст. Міжнародна науково-практична конференція "Х Міждисциплінарні гуманітарні читання". Тези доповідей. 21 жовтня 2021 року. Київ / Ред. кол.: Боряк Г. В. (відп. ред.), Блануца А. В. (відп. секр.), Сегеда В. В. НАН України. Клуб молодих учених, Київський будинок вчених, Інститут історії України, Інститут української мови та ін. К.: Інститут історії України, 2021. С. 116-117
  4. Кривошея І. Радчук А. Женское образование в семьях польской шляхты Киевской губернии ХІХ – в начале ХХ в.: общее обозрение. Textus et Studia: Krakiv, nr 4(28), 2021, s. 7-32 (закордонне видання)
  5. Гоменюк А. Вплив польських повстань на освіту та громадську активність шляхтянок Київської губернії ХІХ – початок ХХ ст. II Міжнародна науково-теоретична конференція «Наука ХХІ століття: розвиток, основні теорії та досягнення», Гільсінкі, Фінляндія 24 червня 2022 року. С. 104-106

Конференції:

1. ХХХ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки в країнах Європи та Азії», Переяслав, 30 вересня 2020 р.
  2. Міжнародна наукова онлайн-конференція «ІХ Міждисциплінарні гуманітарні читання», Київ, Київський будинок вчених НАН України 21-22 листопада 2020 р.
  3. Всеукраїнська наукова конференція з міжнародною участю «Соціально-економічний і політичний розвиток країн Східної Європи у ХVІІІ-ХІХ ст.». Умань, 27 листопада 2020 р.
  4. Міжнародна докторанська міждисциплінарна наукова конференція «Нові методології в науці. як молоді дослідники розуміють міждисциплінарність?», Познань, Умань, Київ, Ніжин, 20 травня 2021 р.
  5. Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Перші Карпатські етнологічні читання» (онлайн), Івано-Франківськ, 27 травня 2021 р.
  6. Міжнародна наукова онлайн-конференція «Х Міждисциплінарні гуманітарні читання», Київ, Київський будинок вчених НАН України, 21 жовтня 2021 р.
  7. Всеукраїнська науково-практична конференція Християнські цінності в глобалізаційному світі». Умань, 10 листопада 2021 р.
  8. Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Соціально- економічний і політичний розвиток країн Східної Європи (ХVІІ-ХХІ ст.)». Умань, 12 листопада 2021 р.
  9. Міжнародна наукова онлайн конференція «Х Міждисциплінарні гуманітарні читання», Київ, Київський будинок вчених НАН України, 21 жовтня 2021 р.
  10. Всеукраїнська науково-практична конференція Християнські цінності в глобалізаційному світі». Умань, 10 листопада 2021 року
  11. Міжнародна міждисциплінарна наукова конференція аспірантів та студентів «Світові загрози: минуле та сучасність. Реперспектива студентів університетів», (онлайн GOOGLE MEET), Познань, Умань, 6 травня 2022 р.
  12. Історико-біографічна конференція «Історія Уманщини в іменах (пам’яті Богдана Чорномаза)», Умань, 19 травня 2022 р.
  13. II Міжнародна науково-теоретична конференція «Наука ХХІ століття: розвиток, ос-новні теорії та досягнення», Гільсінкі, Фінляндія 24 червня 2022 р.
  14. Всеукраїнська наукова конференція з міжнародною участю «Соціально-економічний і політичний розвиток країн Східної Європи у ХVІІ-ХХІ ст.», Умань, 4 листопада 2022 р.

Літні школи та наукові стажування:

1.  Польсько-українська літня школа «Свобода і політика. Протестні спільноти та мережі спротиву». Організована філософським факультетом Університету імені Адама Міцкевича в Познані (УАМ/UAM), Польським культурно-освітнім центром та історичним факультетом Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Європейським Центром Солідарності (ESC, Ґданськ).

Профілі:

light check mark 1f5f8Orcid light check mark 1f5f8Google Scholar (Академія)