DSC 8295ШАНОВНА ГРОМАДО ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

Навчальний 2017-2018 рік невблаганно тікає в історію! Залишилися лише літні сесії і випуски бакалаврів всіх форм навчання, і студентська когорта піде на канікули.
Але уже сьогодні можна зробити попередні підсумки нашого життя у минулому році, зробити вагомі акценти на позитивних миттєвостях студентських буднів і навіть просіяти крізь сито принципового і об'єктивного журі наші спільні спроби зробити студентське життя цікавим і незабутнім.
А це, насамперед, навчальний процес (заступник декана професор Священко З.В.). Впродовж року вирішено низку актуальних питань, які є вагомими чинниками навчального процесу – від складання навчальних програм до затвердження нових навчальних планів.
Іншим вагомим чинником, що нагадує студентському і викладацькому загалу, що ми – ВУЗ, є наукова робота (заступник декана з наукової роботи доцент Бержанір А.Л.). Ми досить пристойно завершуємо минулий навчальний рік. Історичний факультет упродовж навчального року відвідали відомі на Україні та за її межами люди.
Третім китом на якому тримається слава факультету є виховна і спортивна робота. Мабуть не лишилося поза увагою студентської ради (голова Пересунько Мирослава) жодної історичної події, яка б не стала предметом обговорення у студентській сім'ї факультету за керівництва заступника декана з виховної роботи кандидата історичних наук Шауренко А.В. Слід згадати хоча б деякі: День Української Армії, День студента, День Збройних сил України, новорічно-різдвяні дійства, День Соборності України і трагедії Крут, Дні науки в університеті, конкурс «Оскар», день Чорнобильської трагедії і чужої війни в Афганістані, Всесвітній День вишиванки. А як зустрічала громада факультету тих воїнів, яких обпалила на Сході війна, тих матерів, діти яких віддали життя за Україну!
Сподіваємося, що новий навчальний рік стане ще насиченішим у названих номінаціях. Тому всім абітурієнтам у 2018 р., які ще вагаються, куди піти навчатися, ми пропонуємо наш історичний факультет, колектив патріотичний і дружній, факультет з іменами і традиціями, де кожен зможе знайти себе як патріот і громадянин України.

МАЙСТЕР-КЛАС ВІД ФІНАЛІСТА КОНКУРСУ СЕРЕД ВЧИТЕЛІВ GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE

Вчитель історії, директор Благовіщенського НВК №2 Олександр Чучаєв, який був учасником фінального етапу конкурсу серед вчителів Global Teacher Prize Ukraine, провів для студентів історичного факультету майстер-клас.

Він розповів про своє професійне зростання, «секрети» успіху використання новітніх педагогічних методик у навчанні історії (ментальних карт, коміксів тощо). З великою зацікавленістю студенти-історики слухали і про літературну творчість непересічного педагога. Про свої емоції після зустрічі зі студентами Олександр Чучаєв написав на сторінці у FACEBOOK про майстер-клас на історичному факультеті: «Дякую Уманському державному педагогічному університету ім. П.Тичини за можливість провести сьогодні майстер-клас зі студентами історичного факультету, поспілкуватися з ними на тему майбутнього вчительства, поділитися власними напрацюваннями і просто про життя...»