Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

Лекція Олександра Наровлянського для студентів історичного факультету

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

На запрошення керівництва факультету 6 листопада для студентів-істориків прочитав відкриту лекцію Олександр Данилович Наровлянський.
Олександр Данилович є знаним фахівцем в галузі права, лауреатом численних нагород. Сьгодні він очолює посаду заступника директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, а також викладає правознавство в ЗОШ І-ІІІ ст № 124 м. Києва. У 1999 році він переміг у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року», а 2013 року став лауреатом ордену «За заслуги» ІІІ ступеня.

Лекція Олександра Наровлянського для студентів історичного факультету

8Під час лекції Олександр Наровлянський презентував авторські навчальні підручники з правознавства для учнів шкіл, котрі рекомендовані Міністерством освіти та науки України. Студенти отримали ґрунтовну інформацію щодо викладання правознавства в школі, лекція була насичена не лише теоретичними аспектами, а й методичними порадами для майбутніх учителів.

Тетяна Кузнець і Олександр Наровлянський