DSC 8295ШАНОВНА ГРОМАДО ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

Навчальний 2017-2018 рік невблаганно тікає в історію! Залишилися лише літні сесії і випуски бакалаврів всіх форм навчання, і студентська когорта піде на канікули.
Але уже сьогодні можна зробити попередні підсумки нашого життя у минулому році, зробити вагомі акценти на позитивних миттєвостях студентських буднів і навіть просіяти крізь сито принципового і об'єктивного журі наші спільні спроби зробити студентське життя цікавим і незабутнім.
А це, насамперед, навчальний процес (заступник декана професор Священко З.В.). Впродовж року вирішено низку актуальних питань, які є вагомими чинниками навчального процесу – від складання навчальних програм до затвердження нових навчальних планів.
Іншим вагомим чинником, що нагадує студентському і викладацькому загалу, що ми – ВУЗ, є наукова робота (заступник декана з наукової роботи доцент Бержанір А.Л.). Ми досить пристойно завершуємо минулий навчальний рік. Історичний факультет упродовж навчального року відвідали відомі на Україні та за її межами люди.
Третім китом на якому тримається слава факультету є виховна і спортивна робота. Мабуть не лишилося поза увагою студентської ради (голова Пересунько Мирослава) жодної історичної події, яка б не стала предметом обговорення у студентській сім'ї факультету за керівництва заступника декана з виховної роботи кандидата історичних наук Шауренко А.В. Слід згадати хоча б деякі: День студента, День збройних сил України, новорічно-різдвяні дійства, День Соборності України і трагедії Крут, 100-річчя УНР і Центральної Ради, Дні науки в університеті, конкурс «Оскар», день Чорнобильської трагедії і чужої війни в Афганістані, Всесвітній День вишиванки. А як зустрічала громада факультету тих воїнів, яких обпалила на Сході війна, тих матерів, діти яких віддали життя за Україну!
Сподіваємося, що новий навчальний рік стане ще насиченішим у названих номінаціях. Тому всім абітурієнтам у 2018 р., які ще вагаються, куди піти навчатися, ми пропонуємо наш історичний факультет, колектив патріотичний і дружній, факультет з іменами і традиціями, де кожен зможе знайти себе як патріот і громадянин України.

Запрошуємо на експрес-курс підготовки до ЗНО з історії України «Історія України з найдавніших часів до початку ХХ століття»

7 грудня 2017 року на історичному факультеті відбедеться експрес-кур підготовки до ЗНО з історії України «Історія України з найдавніших часів до початку ХХ століття». Під час експрес-курсу розглядатимуться теоретичні питання з курсу історії України означеного періоду, надаватимуться практичні поради щодо роботи із завданнями тестового зошита, аналізуватимуться найтиповіші помилки учасників ЗНО та надаватимуться поради щодо їх недопущення.

Для участі в експрес-курсі запрошуємо учнів випускних класів та всіх зацікавлених.

Телефон для довідок: 098-867-26-67 Ігор Опацький

Початок роботи експрес-курсу о 15.00 год.
407 ауд. (новий корпус УДПУ імені Павла Тичини)

Наступні експрес-курси плануються на таку тематику:
1. Історія України 1900 – 1939 рр.: особливості розв’язування тестових завдань.
Дата проведення – 23 лютого 2018 року.
2. Історія України 1939 – 2017 рр.: особливості розв’язування тестових завдань
Дата проведення – 20 березня 2018 року.