Всеукраїнський тиждень права

5 грудня 2017 року в руслі Всеукраїнського тижня права на базі ДНЗ «Уманський професійний аграрний ліцей» було проведено науково-виховний захід у формі науково-практичної конференції за участю студентів історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та викладачів кафедри філософії та суспільних дисциплін Родік Тетяни Петрівни і доцента Шачковської Любові Сергіївни. Вони зазначили, якими нормативними документами регламентується організація та проведення Всеукраїнського тижня права. В ході даного заходу учасники обговорювали актуальні та важливі теми: «Права та обов'язки неповнолітніх у трудових правовідносинах», «Захист праці неповнолітніх», «Принципи гендерної рівності», «Профілактика правопорушень серед неповнолітніх та юридична відповідальність».