ПРАВА ЛЮДИНИ ПОЧИНАЮТЬСЯ З ПРАВ ДИТИНИ

7 грудня 2017 року в ході Всеукраїнського тижня права проведено науково-виховний захід у формі семінару для студентів факультету дошкільної та спеціальної освіти за участю викладачів кафедри філософії та суспільних дисциплін та студентів історичного факультету на тему «Права людини починаються з прав дитини».

Викладачі акцентували увагу на тому, що ставлення до дитини, забезпечення її прав як рівної з дорослими, є реальною оцінкою політики держави, стану розвитку суспільства та його духовності.

6  Під час заходу студенти ознайомилися із доповідями колег щодо актуальних проблем захисту прав людини і дитини в Україні та світі, а саме: захист прав дітей в сімʼї; проблема сирітства в Україні; кібербулінг і як уберегти дитину; праця підлітків: очікування та реальність; охорона праці неповнолітніх; захист прав дітей-переселенців в Україні; підлітковий вік та юридична відповідальність; захист прав дітей в США та Україні: порівняльний аналіз.

У результаті цієї зустрічі студенти отримали багато корисної, цікавої та актуальної інформації.