Батьки випускників проінформовані про умови вступу у 2018 році

Вступна кампанія 2018 року обіцяє багато новацій. Міністерством освіти та науки України затверджено Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році, які містять багато нових положень. Декан історичного факультету професор Анатолій Карасевич та провідний фахівець відділу професійно-кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки Валерія Храпач проінформували батьків випускників Цибулівської школи Монастирищинської районної ради Черкаської області про основні новації в умовах вступу на 2018 рік. Зокрема особливу увагу було звернуто на бюджетну та не бюджетну пропозиції, широкий конкурс та фіксоване державне замовлення на бюджетну форму навчання, пріоритетність поданих заяв до закладів освіти та ін.

Висловлюємо сподівання, що надані поради стануть в нагоді вступникам 2018 року та допоможуть зорієнтуватися в умовах вступу.