DSC 8295ШАНОВНА ГРОМАДО ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

Навчальний 2017-2018 рік невблаганно тікає в історію! Залишилися лише літні сесії і випуски бакалаврів всіх форм навчання, і студентська когорта піде на канікули.
Але уже сьогодні можна зробити попередні підсумки нашого життя у минулому році, зробити вагомі акценти на позитивних миттєвостях студентських буднів і навіть просіяти крізь сито принципового і об'єктивного журі наші спільні спроби зробити студентське життя цікавим і незабутнім.
А це, насамперед, навчальний процес (заступник декана професор Священко З.В.). Впродовж року вирішено низку актуальних питань, які є вагомими чинниками навчального процесу – від складання навчальних програм до затвердження нових навчальних планів.
Іншим вагомим чинником, що нагадує студентському і викладацькому загалу, що ми – ВУЗ, є наукова робота (заступник декана з наукової роботи доцент Бержанір А.Л.). Ми досить пристойно завершуємо минулий навчальний рік. Історичний факультет упродовж навчального року відвідали відомі на Україні та за її межами люди.
Третім китом на якому тримається слава факультету є виховна і спортивна робота. Мабуть не лишилося поза увагою студентської ради (голова Пересунько Мирослава) жодної історичної події, яка б не стала предметом обговорення у студентській сім'ї факультету за керівництва заступника декана з виховної роботи кандидата історичних наук Шауренко А.В. Слід згадати хоча б деякі: День Української Армії, День студента, День Збройних сил України, новорічно-різдвяні дійства, День Соборності України і трагедії Крут, Дні науки в університеті, конкурс «Оскар», день Чорнобильської трагедії і чужої війни в Афганістані, Всесвітній День вишиванки. А як зустрічала громада факультету тих воїнів, яких обпалила на Сході війна, тих матерів, діти яких віддали життя за Україну!
Сподіваємося, що новий навчальний рік стане ще насиченішим у названих номінаціях. Тому всім абітурієнтам у 2018 р., які ще вагаються, куди піти навчатися, ми пропонуємо наш історичний факультет, колектив патріотичний і дружній, факультет з іменами і традиціями, де кожен зможе знайти себе як патріот і громадянин України.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ІСТОРИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

2 березня 2018 р. в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся День відкритих дверей. Чимало учнів загальноосвітніх шкіл завітали на історичний факультет.

Про історію факультету і особливості навчання гостям розповідав декан історичного факультету Анатолій Карасевич. Також під час зустрічей абітурієнти одержали вичерпну інформацію щодо правил прийому до вишу, змісту і форм підготовки фахівців, характеристики освітніх програм.

Доцент кафедри історії України Ольга Скус та викладач Ігор Опацький ознайомили майбутніх вступників із правами та обов’язками абітурієнта під час проведення ДПА у формі ЗНО, регламентом роботи пункту тестування, роботою в «електронному кабінеті», системою оцінювання ЗНО. Дізналися абітурієнти і про такі важливі новації як бюджетні та небюджетні пропозиції, фіксоване державне замовлення та система широкого конкурсу.

Ігор Опацький

Після зустрічей гості мали можливість ближче познайомитися із факультетом, поспілкуватися із викладачами та студентами. Усі бажаючі відвідали екскурсії навчальними кабінетами, науково-дослідними лабораторіями, науковими та культурно-освітніми центрами, спортивним, тренажерним залами та ін. Абітурієнти змогли переконатися, наскільки потужною є матеріально-технічна база нашого закладу.