DSC 8295ШАНОВНА ГРОМАДО ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

Навчальний 2017-2018 рік невблаганно тікає в історію! Залишилися лише літні сесії і випуски бакалаврів всіх форм навчання, і студентська когорта піде на канікули.
Але уже сьогодні можна зробити попередні підсумки нашого життя у минулому році, зробити вагомі акценти на позитивних миттєвостях студентських буднів і навіть просіяти крізь сито принципового і об'єктивного журі наші спільні спроби зробити студентське життя цікавим і незабутнім.
А це, насамперед, навчальний процес (заступник декана професор Священко З.В.). Впродовж року вирішено низку актуальних питань, які є вагомими чинниками навчального процесу – від складання навчальних програм до затвердження нових навчальних планів.
Іншим вагомим чинником, що нагадує студентському і викладацькому загалу, що ми – ВУЗ, є наукова робота (заступник декана з наукової роботи доцент Бержанір А.Л.). Ми досить пристойно завершуємо минулий навчальний рік. Історичний факультет упродовж навчального року відвідали відомі на Україні та за її межами люди.
Третім китом на якому тримається слава факультету є виховна і спортивна робота. Мабуть не лишилося поза увагою студентської ради (голова Пересунько Мирослава) жодної історичної події, яка б не стала предметом обговорення у студентській сім'ї факультету за керівництва заступника декана з виховної роботи кандидата історичних наук Шауренко А.В. Слід згадати хоча б деякі: День студента, День збройних сил України, новорічно-різдвяні дійства, День Соборності України і трагедії Крут, 100-річчя УНР і Центральної Ради, Дні науки в університеті, конкурс «Оскар», день Чорнобильської трагедії і чужої війни в Афганістані, Всесвітній День вишиванки. А як зустрічала громада факультету тих воїнів, яких обпалила на Сході війна, тих матерів, діти яких віддали життя за Україну!
Сподіваємося, що новий навчальний рік стане ще насиченішим у названих номінаціях. Тому всім абітурієнтам у 2018 р., які ще вагаються, куди піти навчатися, ми пропонуємо наш історичний факультет, колектив патріотичний і дружній, факультет з іменами і традиціями, де кожен зможе знайти себе як патріот і громадянин України.

ВІТАЄМО ІЗ 90-річчям!

На початку березня зустрів своє 90-річчя наш колега Іван Хомич Кремешний. Для людини та її рідних, друзів і колег – це дуже важлива і знакова подія, адже далеко не кожному судилося зустрічати настільки поважний вік.

Народився Іван Хомич 8 березня 1928 р. у с. Стовпяги Переяслав-Хмельницького району Київської області. У 1944 – 1951 рр. служив в рядах Радянської армії, а потім навчався на філософському факультеті Київського ордена Леніна державного університету імені Т. Г. Шевченка (нині КНУ імені Тараса Шевченка) і отримав диплом зі спеціальності «Філософія. Історія». Дванадцять років свого життя присвятив роботі у нашому університеті (1995 – 2007 рр.). Ми завжди бачили його життєрадісним, усміхненим і сповненим оптимізмом. Очевидно, саме такі гарні якості людини та її філософське сприйняття світу і є запорукою довголіття.

29133898 535959340119708 2378350123118755840 n

З нагоди славного ювілею декан історичного факультету Анатолій Карасевич відвідав Івана Хомича, щиро привітав з Днем Народження і побажав від усього серця, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не згасали, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, примножує добро і щастя!

З повагою і шаною колектив історичного факультету!