Шановна громадо історичного факультету! Вельмишановні колеги!

Дозвольте привітати Вас з початком нового навчального 2018-2019 року, побажати вагомих успіхів у навчальній, науковій і виховній роботі, у почесній і необхідній справі підготовки освітянських кадрів для Незалежної України.

Вітаючи Вас з найпочеснішим святом нашої держави ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, хочеться в чергове подякувати всім, хто був задіяний у цьогорічній приймальній комісії і виконав всі поставлені ректоратом завдання перед колективом факультету. Саме тому ми спромоглися прийняти до колективу 290 студентів заочної і денної форми навчання, що значно більше (205), ніж у минулому році.

Перед факультетом у новому навчальному році є ряд питань, які потребують професійного і якісного виконання. Це і перегляд навчальних програм у руслі часу, пошуки нових спеціалізацій і напрямків та їх можливості ліцензування (заступник декана з навчальної роботи професор Зінаїда Священко), підготовка монографій і навчальних посібників, участь у конференціях різного рівня, круглих столах і семінарах (заступник декана з наукової роботи доцент Анатолій Бержанір), долучення студенської молоді до національних і культурних святинь нашої держави (заступник декана з виховної роботи кандидат історичних наук Анна Шауренко), пошуки нових методів і форм в реалізації профорієнтаційної роботи на факультеті (заступник декана з профорієнтаційної роботи Ігор Опацький), пошуки більш реальних спроб відшукати вікно до країн Європейського Союзу (заступник декана з міжнародного співробітництва Альона Устенко), проведення різноманітних педагогічних практик та втілення у життя цікавих історико-пізнавальних проектів (заступник декана з педагогічної практики доцент Зоя Возна), цікаві професійні зустрічі у форматі філософського полігону «Вихід» (доцент Володимир Фуркало), формування правознавчого світогляду студенської молоді (депутат Уманської міської ради Черкаської області, голова Уманської регіональної організації Асоціації українських правників, доцент Вадим Цимбал), пошуки талановитих виконавців та юних поетів у руслі проведення засідань поетичного «КЛІО» (голова Ольга Чумак) та активізація у названих напрямках роботи студенської ради факультету (голова – Мирослава Пересунько).

Отож, всім Вам, дорогі друзі, зичу здоров’я і наснаги у виконанні найпочеснішої місії – служінню нашій Україні у справі підготовки державотворчих кадрів і вчителів для нової національної школи.

Велопрогулянка як спосіб підтримка фізичного, розумового і духовного розвитку студентства

12 квітня щорічно в Україні відзначається День Скаута. Це міжнародний молодіжний рух, що не має відношення до політики. Метою руху є підтримка фізичного, розумового і духовного розвитку юнацтва. Молоді люди причетні до скаутського руху, сповідують принципи високих моральних цінностей, патріотизму, здорового способу життя та поваги до рідної землі. Всі ці риси виховують у собі і студенти історичного факультету, тож не дивно, що серед нашого активу є дійсний член скаутської організації ВМГО «НОСУ» – Анастасія Бондаренко.

30727653 550926318623010 4190652638429905732 n

За ініціативи голови студентського самоврядування – Мирослави Пересунько та з метою популяризації активного й здорового способу життя, наші студенти організували велопрогулянку парком «Софіївка». Велосипедисти своїм прикладом показали як із користю для здоров’я і без шкоди для планети можна подорожувати та розважатися. Чудові весняні краєвиди та дружня компанія сприяли гарному настрою, подарували багато позитивних вражень та зарядили студентів на продуктивну працю.

30704168 550926325289676 6433841918332073836 n

30704983 550926321956343 4712298530990217361 n