Допоможемо чим зможемо!

З таким гаслом студенти історичного факультету уже вкотре взялися за добре діло.

На прохання уманського міського волонтерського штабу "Разом" студенти історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини долучилися до акцій "Павучок" (виготовлення маскувальної сітки для бійців) та "Добро жменями" (збір пластикових пляшок та кришечок). Активна співпраця завжди має лиш приємне завершення, тому виготовлені сітки та зібрану допомогу студенти гуртом із міськими волонтерами готували до відправлення на Схід.

viber image1

Акція "Добро жменями" й надалі триватиме на історичному факультеті. Всі бажаючі можуть долучитись і принести пластикові кришечки і пляшки до гуртожитку №2 та залишити їх у спеціальному контейнері. Завчасно дякуємо за вашу доброту!