ВІЗИТ ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ У НВК «ЗОШ І-ІІІ СТ. – ГІМНАЗІЯ» смт. ЛЮБАШІВКА

3 травня 2018 р. викладачі історичного факультету Ольга Скус і Ігор Опацький на чолі з деканом Анатолієм Карасевичем відвідали Любашівський НВК «ЗОШ І-ІІІ – гімназія» по запрошенню директора школи Веніаміна Коломійченко у наданні допомоги майбутнім абітурієнтам у підготовці до складання ЗНО з історії.

Під час візиту відбувся двогодинний тренінг з історії, зустріч декана Анатолія Карасевича з батьками випускників, консультація заступника декана з профорієнтаційної роботи Ігоря Опацького щодо вимог до вступу до ВНЗ у 2018 р., особливо при формуванні електронного кабінету, визначенні бюджетного і контрактного місця при вступі і навчанні у ВУЗі.

Окремо відбулася зустріч з головою спілки воїнів учасників сучасної російсько-української війни щодо спеціальних їх прав і пільг участі у конкурсному відборі при вступі і здобутті вищої освіти.