DSC 8295Дорогі першокурсники!
День посвяти в студентську сім'ю історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини з приємністю згадується зі словами привітання ректора університету професора Безлюдного О.І. і гостей учасників урочистої церемонії, а змістовно насичені аудиторії вже зустрічають своїх господарів.
Перша лекція була на актуальну тему дня «Європейський вибір України». Ціла низка питань до професорсько-викладацького складу приємно здивувала і ще раз підкреслила, що перший курс прийшов на історичний факультет особливий – допитливий і невгамовний, цікавий своєю індивідуальністю, непричесаний під якусь ідеологію чи чуже бачення проблем, а зі своєю визначеною життєвою позицією. Студенти цікавилися глибинними процесами, які проходять нині в нашій Україні. В їх запитаннях відчувалася рішучість і патріотизм, шана тим героям, які віддали своє життя за їх відносний спокій. Складалося іноді таке враження, що вони, ці недавні школярі, збираються вчитися за себе і за того воїна, що не зміг стати студентом, а навіки залишився на священних кордонах України під Дебальцево, Іловайськом, Широкіним, Авдіївкою і в іншій січі російсько-української війни ХХІ століття.
Ми завжди на факультеті та університеті чекали саме таких студентів – майбутніх учителів для національної школи України. Їх на першому курсі історичного факультету в цьому році – 60 несхожих і небайдужих особистостей. А ще у цьому році на історичний факультет на заочну форму навчання вступив особливий контингент – 32 воїни-учасники АТО. Гарна прикмета – солдати повертаються з війни!
Громада історичного факультету – професорсько-викладацький склад і студентство, – щиро вітає першокурсників з їх новим статусом і запрошує в таємничо-прекрасне студентське буття. В добру путь!

Захист практики магістрів

8 травня 2018 року відбувся захист виробничої науково-педагогічної практики освітнього ступеня «магістр», що проходив у два етапи:

І етап – оприлюднення результатів роботи студентів 51 та 52 груп, які проходили практику на базі випускних кафедр історичного факультету при Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

ІІ етап – захист практики студентами  53 та 54 груп, які проходили її на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 та у школах за місцем проживання.

31959938 632427730436475 1003478929291345920 n 1

Магістранти представили свої звіти про виконання індивідуального плану роботи, в яких виокремили особливі моменти процесу навчальної діяльності під час практики та поділилися власними враженнями. На конференції виступили керівники практики студентів-магістрів: Дудник О. В., Кривошея І. І., Кривошея Ір. І., Рогожа М. М., Барвінок О. В., Возна З. О., Голобородько В. М., Гордієнко В. В. з аналізом перебігу виробничої діяльності практикантів та виконання ними індивідуального плану.