ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАГІСТРІВ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

18 червня 2018 р. відбувся черговий захист магістерських робіт студентів заочної форми навчання на історичному факультеті. Свою майстерність продемонстрували студенти спеціальності 032 Історія та археологія, група – 253: Сушицький Сергій, Чернова Тетяна, а також, студенти заочної форми навчання спеціальності 014. 03. Середня освіта (Історія), група – 254. Це – Білега Аліна та Сухарська Олеся.

Дуже приємно було слухати обґрунтування своїх робіт студентами, їх відповіді на додаткові питання шанованої екзаменаційної комісії і керівників робіт. Відчувається, що попрацювали вони досить солідно, були запропоновані архівні матеріали, монографічна і історико-енциклопедична література. Були присутні досить вдалі і оригінальні екскурси у історичне минуле і прогнози, на основі аналізу наявних матеріалів, у майбутнє.
      Головою екзаменаційної комісії згідно наказу ректора було призначено доктора історичних наук, професора Священко З. В., заступником – декана, професора Карасевича А.О, секретарем, викладача, Максимчук О. В. Членами комісії призначено кандидата історичних наук, доцента  Рогожу Марію Миколаївну, кандидата історичних наук, доцента Лісовську Ольгу Василівну,  кандидата історичних наук, професора Кривошею Ігора Івановича, кандидата історичних наук, доцента Гордієнко В’ячеслава Володимировича,  На захисті дипломних робіт були присутні всі наукові керівники дипломних робіт.

viber image