DSC 8295ШАНОВНА ГРОМАДО ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

Навчальний 2017-2018 рік невблаганно тікає в історію! Залишилися лише літні сесії і випуски бакалаврів всіх форм навчання, і студентська когорта піде на канікули.
Але уже сьогодні можна зробити попередні підсумки нашого життя у минулому році, зробити вагомі акценти на позитивних миттєвостях студентських буднів і навіть просіяти крізь сито принципового і об'єктивного журі наші спільні спроби зробити студентське життя цікавим і незабутнім.
А це, насамперед, навчальний процес (заступник декана професор Священко З.В.). Впродовж року вирішено низку актуальних питань, які є вагомими чинниками навчального процесу – від складання навчальних програм до затвердження нових навчальних планів.
Іншим вагомим чинником, що нагадує студентському і викладацькому загалу, що ми – ВУЗ, є наукова робота (заступник декана з наукової роботи доцент Бержанір А.Л.). Ми досить пристойно завершуємо минулий навчальний рік. Історичний факультет упродовж навчального року відвідали відомі на Україні та за її межами люди.
Третім китом на якому тримається слава факультету є виховна і спортивна робота. Мабуть не лишилося поза увагою студентської ради (голова Пересунько Мирослава) жодної історичної події, яка б не стала предметом обговорення у студентській сім'ї факультету за керівництва заступника декана з виховної роботи кандидата історичних наук Шауренко А.В. Слід згадати хоча б деякі: День Української Армії, День студента, День Збройних сил України, новорічно-різдвяні дійства, День Соборності України і трагедії Крут, Дні науки в університеті, конкурс «Оскар», день Чорнобильської трагедії і чужої війни в Афганістані, Всесвітній День вишиванки. А як зустрічала громада факультету тих воїнів, яких обпалила на Сході війна, тих матерів, діти яких віддали життя за Україну!
Сподіваємося, що новий навчальний рік стане ще насиченішим у названих номінаціях. Тому всім абітурієнтам у 2018 р., які ще вагаються, куди піти навчатися, ми пропонуємо наш історичний факультет, колектив патріотичний і дружній, факультет з іменами і традиціями, де кожен зможе знайти себе як патріот і громадянин України.

Запрошуємо вступників сформувати електроні кабінети

2 липня розпочалась реєстрація електронних кабінетів, через які вступники зможуть подавати заяви про вступ до закладів вищої освіти України. Першого ж дня вступники активно розпочали формувати електронні кабінети та зверталися до приймальної комісії історичного факультету за допомогою.

Системою подання заяв в електронній формі у повній мірі зможуть скористатись вступники, які мають атестат про повну загальну середню освіту та сертифікати ЗНО 2016, 2017 або 2018 років і бажають вступити на денну або заочну форми навчання за освітніми ступенями бакалавр.

Для реєстрації особистих електронних кабінетів вступникам необхідно вказати адресу електронної пошти, пароль та підтвердження паролю, дані сертифікату ЗНО і дані атестата про повну загальну середню освіту.

Успішна реєстрація в системі надає можливість увійти до електронного кабінету вступника на сайті: https://ez.osvitavsim.org.ua/.

З 12 липня абітурієнти отримають можливість подавати заяви до закладів вищої освіти.

В разі виникнення труднощів із реєстрацією електронних кабінетів, інформаційно-консультаційний центр УДПУ запрошує вступників для надання необхідної допомоги. Центр знаходиться за адресою: вул.Садова, 28 (новий корпус університету), І поверх, кімната 108. Довідки за телефонами: 098-867-26-67, 096-294-45-49.