Шановна громадо історичного факультету! Вельмишановні колеги!

Дозвольте привітати Вас з початком нового навчального 2018-2019 року, побажати вагомих успіхів у навчальній, науковій і виховній роботі, у почесній і необхідній справі підготовки освітянських кадрів для Незалежної України.

Вітаючи Вас з найпочеснішим святом нашої держави ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, хочеться в чергове подякувати всім, хто був задіяний у цьогорічній приймальній комісії і виконав всі поставлені ректоратом завдання перед колективом факультету. Саме тому ми спромоглися прийняти до колективу 290 студентів заочної і денної форми навчання, що значно більше (205), ніж у минулому році.

Перед факультетом у новому навчальному році є ряд питань, які потребують професійного і якісного виконання. Це і перегляд навчальних програм у руслі часу, пошуки нових спеціалізацій і напрямків та їх можливості ліцензування (заступник декана з навчальної роботи професор Зінаїда Священко), підготовка монографій і навчальних посібників, участь у конференціях різного рівня, круглих столах і семінарах (заступник декана з наукової роботи доцент Анатолій Бержанір), долучення студенської молоді до національних і культурних святинь нашої держави (заступник декана з виховної роботи кандидат історичних наук Анна Шауренко), пошуки нових методів і форм в реалізації профорієнтаційної роботи на факультеті (заступник декана з профорієнтаційної роботи Ігор Опацький), пошуки більш реальних спроб відшукати вікно до країн Європейського Союзу (заступник декана з міжнародного співробітництва Альона Устенко), проведення різноманітних педагогічних практик та втілення у життя цікавих історико-пізнавальних проектів (заступник декана з педагогічної практики доцент Зоя Возна), цікаві професійні зустрічі у форматі філософського полігону «Вихід» (доцент Володимир Фуркало), формування правознавчого світогляду студенської молоді (депутат Уманської міської ради Черкаської області, голова Уманської регіональної організації Асоціації українських правників, доцент Вадим Цимбал), пошуки талановитих виконавців та юних поетів у руслі проведення засідань поетичного «КЛІО» (голова Ольга Чумак) та активізація у названих напрямках роботи студенської ради факультету (голова – Мирослава Пересунько).

Отож, всім Вам, дорогі друзі, зичу здоров’я і наснаги у виконанні найпочеснішої місії – служінню нашій Україні у справі підготовки державотворчих кадрів і вчителів для нової національної школи.

Запрошуємо вступників сформувати електроні кабінети

2 липня розпочалась реєстрація електронних кабінетів, через які вступники зможуть подавати заяви про вступ до закладів вищої освіти України. Першого ж дня вступники активно розпочали формувати електронні кабінети та зверталися до приймальної комісії історичного факультету за допомогою.

Системою подання заяв в електронній формі у повній мірі зможуть скористатись вступники, які мають атестат про повну загальну середню освіту та сертифікати ЗНО 2016, 2017 або 2018 років і бажають вступити на денну або заочну форми навчання за освітніми ступенями бакалавр.

Для реєстрації особистих електронних кабінетів вступникам необхідно вказати адресу електронної пошти, пароль та підтвердження паролю, дані сертифікату ЗНО і дані атестата про повну загальну середню освіту.

Успішна реєстрація в системі надає можливість увійти до електронного кабінету вступника на сайті: https://ez.osvitavsim.org.ua/.

З 12 липня абітурієнти отримають можливість подавати заяви до закладів вищої освіти.

В разі виникнення труднощів із реєстрацією електронних кабінетів, інформаційно-консультаційний центр УДПУ запрошує вступників для надання необхідної допомоги. Центр знаходиться за адресою: вул.Садова, 28 (новий корпус університету), І поверх, кімната 108. Довідки за телефонами: 098-867-26-67, 096-294-45-49.