Блог декана

DSC 8295

Шановна громадо історичного факультету! Вельмишановні колеги! 

Дозвольте привітати Вас з початком нового навчального 2018-2019 року, побажати вагомих успіхів у навчальній, науковій і виховній роботі, у почесній і необхідній справі підготовки освітянських кадрів для Незалежної України.

Вітаючи Вас з найпочеснішим святом нашої держави ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, хочеться в чергове подякувати всім, хто був задіяний у цьогорічній приймальній комісії і виконав всі поставлені ректоратом завдання перед колективом факультету. Саме тому ми спромоглися прийняти до колективу 290 студентів заочної і денної форми навчання, що значно більше (205), ніж у минулому році.

Перед факультетом у новому навчальному році є ряд питань, які потребують професійного і якісного виконання. Це і перегляд навчальних програм у руслі часу, пошуки нових спеціалізацій і напрямків та їх можливості ліцензування (заступник декана з навчальної роботи професор Зінаїда Священко), підготовка монографій і навчальних посібників, участь у конференціях різного рівня, круглих столах і семінарах (заступник декана з наукової роботи доцент Анатолій Бержанір), долучення студенської молоді до національних і культурних святинь нашої держави (заступник декана з виховної роботи кандидат історичних наук Анна Шауренко), пошуки нових методів і форм в реалізації профорієнтаційної роботи на факультеті (заступник декана з профорієнтаційної роботи Ігор Опацький), пошуки більш реальних спроб відшукати вікно до країн Європейського Союзу (заступник декана з міжнародного співробітництва Альона Устенко), проведення різноманітних педагогічних практик та втілення у життя цікавих історико-пізнавальних проектів (заступник декана з педагогічної практики доцент Зоя Возна), цікаві професійні зустрічі у форматі філософського полігону «Вихід» (доцент Володимир Фуркало), формування правознавчого світогляду студенської молоді (депутат Уманської міської ради Черкаської області, голова Уманської регіональної організації Асоціації українських правників, доцент Вадим Цимбал), пошуки талановитих виконавців та юних поетів у руслі проведення засідань поетичного «КЛІО» (голова Ольга Чумак) та активізація у названих напрямках роботи студенської ради факультету (голова – Мирослава Пересунько).

Отож, всім Вам, дорогі друзі, зичу здоров’я і наснаги у виконанні найпочеснішої місії – служінню нашій Україні у справі підготовки державотворчих кадрів і вчителів для нової національної школи.

СЛАВА УКРАЇНІ!

Віртуальний тур

tUDPU

Наші переваги:

- Сучасна якісна історична освіта;
- Практика у складі академічної археологічної експедиції;
- Педагогічна практика у кращих методистів шкіл м. Умані;
- Участь у міжнародних програмах навчання за кордоном;
- Навчання на військовій кафедрі;
- Аспірантура з історії України;

- Найнижчі в регіоні ціни за контрактну форму навчання


50

Як стати студентом історичного факультету

Історичний факультет УДПУ імені Павла Тичини запрошує на навчання випускників шкіл, коледжів та бажаючих здобути другу вищу освіту. На історичному факультеті здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями:

032 Історія та археологія (додаткові спеціалізації: краєзнавчо-туристична робота, європеїстика)
014.3 Середня освіта. Історія (додаткові спеціалізації; географія, правознавство)
 
flyer
Умови вступу:
                                                                                                Для випускників шкіл

Для того, щоб стати студентом історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини випускникам шкіл потрібно мати сертифікати ЗНО з таких предметів:

 • Українська мова та література, Історія України, Географія або іноземна мова (бюджетна пропозиція)
 • Українська мова та література, Історія України, метематика або біологія (небюджетна пропозиція)
 • Створити електронний кабінет вступника (деталі - за посиланням) та надіслати електронну заяву на вступ
Вступникам, які не складали ЗНО (пільгові категорії) для вступу на І курс історичного факультету необхідно скласти вступні екзамени:
Для випускників коледжів
Випускники коледжів, котрі мають диплом молодшого спеціаліста вступають БЕЗ ЗНО одразу на другий курс історичного факультету за результатами вступних екзаменів: 
 • ІСТОРІЯ УКРАЇНИ
 • ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ
Для вступників до магістратури
набір здійснюється на базі диплома будь-якої спеціальності.
Для того, щоб навчатися в магістратурі історичного факультету за спеціальністю 014.03 Середня освіта. Історія вступникам, які навчалися за спеціальністю "Історія" потрібно скласти два вступних екзамени (Історія та Іноземна мова), вступникам, що навчалися за будь-якою іншою спеціальністю - три вступних екзамини (Історія, Іноземна мова, Методика навчання історії та суспільних дисциплін).
 
Для того, щоб навчатися в магістратурі історичного факультету за спеціальністю 032 Історія та археологія вступникам потрібно скласти три вступних екзамини (Історія, Іноземна мова у формі ЗНО, Методика навчання історії та суспільних дисциплін).

Програми фахових вступних випробуваннь для вступників ОС "Магістр" на спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія) та 032 Історія та Археологія: 

ІСТОРІЯ (для всіх вступників)

МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ІСТОРІЇ ТА СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН (перехресний вступ)

ІНОЗЕМНА МОВА (АНГЛІЙСЬКА) (лише для вступників на спеціальність 014.03 Середня освіта Історія)

Для вступників на спеціальність 032 Історія та археологія вступне випробування з іноземної мови відбудеться у формі ЗНО.

Детальніше про ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури за посиланням


pkqd-SYE8QA
 
Документи які необхідні для вступу на базі загальної середньої освіти
 • Атестат та додаток до нього;
 • 4 кольорових фотокарток розміром 3х4 см;
 • 2 конверти з марками;
 • сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів, що виносяться на конкурс;
 • паспорт (ксерокопія 1, 2 та 11 сторінки);
 • копію ідентифікаційного коду;
 • для хлопців копію військового квитка або посвідчення про приписку до призовної дільниці.
 • Документи, що дають право на пільги
Документи які необхідні для вступу на базі диплома молодшого спеціаліста
 • Копія диплому та додатку до нього;
 • 4 кольорових фотокарток розміром 3х4 см;
 • 2 конверти з марками;
 • паспорт (ксерокопія 1, 2 та 11 сторінки);
 • копію ідентифікаційного коду;
 • для хлопців копію військового квитка або посвідчення про приписку до призовної дільниці.
 • Документи, що дають право на пільги
Документи які необхідні для вступу до магістратури
 • Копія диплому та додатку до нього;
 • 4 кольорових фотокарток розміром 3х4 см;
 • 2 конверти з марками;
 • паспорт (ксерокопія 1, 2 та 11 сторінки);
 • копію ідентифікаційного коду;
 • для хлопців копію військового квитка або посвідчення про приписку до призовної дільниці.
Працевлаштування випускників:
бакалавр історії та археології може працювати в науковій, організаційно-управлінській та освітній галузях; на викладацьких та інших посадах у закладах загальної середньої освіти, ВНЗ I–II рівнів акредитації; в органах державної влади і місцевого самоврядування; в аналітично-інформаційних інституціях; у друкованих та електронних засобах масової інформації, PR-технологіях; у соціальних і культурних закладах, громадських організаціях, партіях тощо.

 

3kt3e3S6kIY
Студенти, котрі навчаються за спеціальністю "Середня освіта. Історія", засвоюють методики викладання історії у школі, здобувають поглиблені знання з педагогіки, історії (з наголосом на предметах, необхідних для розвитку історичної свідомості учнів – історії України, всесвітній історії, народознавстві, історичному краєзнавстві), філософії, політології, української та іноземних (зокрема, англійської та польської) мов та зможуть працювати в освітній, науковій, музейній, туристичній та інших галузях.
 
021

Деталі за телефонами: 098 – 867 – 26 – 67, 063-519-10-67, 04744 -3-40-44, 096-294-45-49 або ж залиште своє питання у формі онлайн-рєстрації.