Блог декана

DSC 8295ШАНОВНА ГРОМАДО ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!


Навчальний 2017-2018 рік невблаганно тікає в історію! Залишилися лише літні сесії і випуски бакалаврів всіх форм навчання, і студентська когорта піде на канікули.
Але уже сьогодні можна зробити попередні підсумки нашого життя у минулому році, зробити вагомі акценти на позитивних миттєвостях студентських буднів і навіть просіяти крізь сито принципового і об'єктивного журі наші спільні спроби зробити студентське життя цікавим і незабутнім.
А це, насамперед, навчальний процес (заступник декана професор Священко З.В.). Впродовж року вирішено низку актуальних питань, які є вагомими чинниками навчального процесу – від складання навчальних програм до затвердження нових навчальних планів.
Іншим вагомим чинником, що нагадує студентському і викладацькому загалу, що ми – ВУЗ, є наукова робота (заступник декана з наукової роботи доцент Бержанір А.Л.). Ми досить пристойно завершуємо минулий навчальний рік. Історичний факультет упродовж навчального року відвідали відомі на Україні та за її межами люди.
Третім китом на якому тримається слава факультету є виховна і спортивна робота. Мабуть не лишилося поза увагою студентської ради (голова Пересунько Мирослава) жодної історичної події, яка б не стала предметом обговорення у студентській сім'ї факультету за керівництва заступника декана з виховної роботи кандидата історичних наук Шауренко А.В. Слід згадати хоча б деякі: День Української Армії, День студента, День Збройних сил України, новорічно-різдвяні дійства, День Соборності України і трагедії Крут, Дні науки в університеті, конкурс «Оскар», день Чорнобильської трагедії і чужої війни в Афганістані, Всесвітній День вишиванки. А як зустрічала громада факультету тих воїнів, яких обпалила на Сході війна, тих матерів, діти яких віддали життя за Україну!
Сподіваємося, що новий навчальний рік стане ще насиченішим у названих номінаціях. Тому всім абітурієнтам у 2018 р., які ще вагаються, куди піти навчатися, ми пропонуємо наш історичний факультет, колектив патріотичний і дружній, факультет з іменами і традиціями, де кожен зможе знайти себе як патріот і громадянин України.

СЛАВА УКРАЇНІ!

Віртуальний тур

tUDPU

Наші переваги:

- Сучасна якісна історична освіта;
- Практика у складі академічної археологічної експедиції;
- Педагогічна практика у кращих методистів шкіл м. Умані;
- Участь у міжнародних програмах навчання за кордоном;
- Навчання на військовій кафедрі;
- Аспірантура з історії України;

- Найнижчі в регіоні ціни за контрактну форму навчання


50

Як стати студентом історичного факультету

Історичний факультет УДПУ імені Павла Тичини запрошує на навчання випускників шкіл, коледжів та бажаючих здобути другу вищу освіту. На історичному факультеті здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями:

032 Історія та археологія (додаткові спеціалізації: краєзнавчо-туристична робота, європеїстика)
014.3 Середня освіта. Історія (додаткові спеціалізації; географія, правознавство)
 
flyer
Умови вступу:
                                                                                                Для випускників шкіл

Для того, щоб стати студентом історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини випускникам шкіл потрібно мати сертифікати ЗНО з таких предметів:

 • Українська мова та література, Історія України, Географія або іноземна мова (бюджетна пропозиція)
 • Українська мова та література, Історія України, метематика або біологія (небюджетна пропозиція)
 • Створити електронний кабінет вступника (деталі - за посиланням) та надіслати електронну заяву на вступ
Вступникам, які не складали ЗНО (пільгові категорії) для вступу на І курс історичного факультету необхідно скласти вступні екзамени:
Для випускників коледжів
Випускники коледжів, котрі мають диплом молодшого спеціаліста вступають БЕЗ ЗНО одразу на другий курс історичного факультету за результатами вступних екзаменів: 
 • ІСТОРІЯ УКРАЇНИ
 • ВСЕСВІТНЯ ІСТОРІЯ
Для вступників до магістратури
набір здійснюється на базі диплома будь-якої спеціальності.
Для того, щоб навчатися в магістратурі історичного факультету за спеціальністю 014.03 Середня освіта. Історія вступникам, які навчалися за спеціальністю "Історія" потрібно скласти два вступних екзамени (Історія та Іноземна мова), вступникам, що навчалися за будь-якою іншою спеціальністю - три вступних екзамини (Історія, Іноземна мова, Методика навчання історії та суспільних дисциплін).
 
Для того, щоб навчатися в магістратурі історичного факультету за спеціальністю 032 Історія та археологія вступникам потрібно скласти три вступних екзамини (Історія, Іноземна мова у формі ЗНО, Методика навчання історії та суспільних дисциплін).

Програми фахових вступних випробуваннь для вступників ОС "Магістр" на спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія) та 032 Історія та Археологія: 

ІСТОРІЯ (для всіх вступників)

МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ІСТОРІЇ ТА СУСПІЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН (перехресний вступ)

ІНОЗЕМНА МОВА (АНГЛІЙСЬКА) (лише для вступників на спеціальність 014.03 Середня освіта Історія)

Для вступників на спеціальність 032 Історія та археологія вступне випробування з іноземної мови відбудеться у формі ЗНО.

Детальніше про ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури за посиланням


pkqd-SYE8QA
 
Документи які необхідні для вступу на базі загальної середньої освіти
 • Атестат та додаток до нього;
 • 4 кольорових фотокарток розміром 3х4 см;
 • 2 конверти з марками;
 • сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів, що виносяться на конкурс;
 • паспорт (ксерокопія 1, 2 та 11 сторінки);
 • копію ідентифікаційного коду;
 • для хлопців копію військового квитка або посвідчення про приписку до призовної дільниці.
 • Документи, що дають право на пільги
Документи які необхідні для вступу на базі диплома молодшого спеціаліста
 • Копія диплому та додатку до нього;
 • 4 кольорових фотокарток розміром 3х4 см;
 • 2 конверти з марками;
 • паспорт (ксерокопія 1, 2 та 11 сторінки);
 • копію ідентифікаційного коду;
 • для хлопців копію військового квитка або посвідчення про приписку до призовної дільниці.
 • Документи, що дають право на пільги
Документи які необхідні для вступу до магістратури
 • Копія диплому та додатку до нього;
 • 4 кольорових фотокарток розміром 3х4 см;
 • 2 конверти з марками;
 • паспорт (ксерокопія 1, 2 та 11 сторінки);
 • копію ідентифікаційного коду;
 • для хлопців копію військового квитка або посвідчення про приписку до призовної дільниці.
Працевлаштування випускників:
бакалавр історії та археології може працювати в науковій, організаційно-управлінській та освітній галузях; на викладацьких та інших посадах у закладах загальної середньої освіти, ВНЗ I–II рівнів акредитації; в органах державної влади і місцевого самоврядування; в аналітично-інформаційних інституціях; у друкованих та електронних засобах масової інформації, PR-технологіях; у соціальних і культурних закладах, громадських організаціях, партіях тощо.

 

3kt3e3S6kIY
Студенти, котрі навчаються за спеціальністю "Середня освіта. Історія", засвоюють методики викладання історії у школі, здобувають поглиблені знання з педагогіки, історії (з наголосом на предметах, необхідних для розвитку історичної свідомості учнів – історії України, всесвітній історії, народознавстві, історичному краєзнавстві), філософії, політології, української та іноземних (зокрема, англійської та польської) мов та зможуть працювати в освітній, науковій, музейній, туристичній та інших галузях.
 
021

Деталі за телефонами: 098 – 867 – 26 – 67, 063-519-10-67, 04744 -3-40-44, 096-294-45-49 або ж залиште своє питання у формі онлайн-рєстрації.