dec

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!
ДОРОГІ НАШІ ДІТИ – МАЙБУТНІ ДЕРЖАВОТВОРЦІ УКРАЇНИ!

Наступила найважливіша і найвідповідальніша пора у Вашому житті – куди піти навчатися далі, щоб у майбутньому зайняти достойне місце у розбудові нашої України. Це той вирішальний крок у Вашому житті коли потрібно розпочинати писати повість свого майбутнього з чистого аркуша. Мені б хотілося, щоб Ваш вибір вдався, щоб Ви знайшли себе у цьому не простому світі вже з юних років. Я буду молитися за Вас і просити в Бога бути милосердним.
Але є ще одна свята стезя, яка завжди боліла у нашого народу і болить сьогодні. На ній за нашу Волю і Незалежність згоріли Небесні роти і батальйони у російсько-українській війні на Сході, віддали своє життя наші брати і сестри. Цю горду і незрадливу даму кликали у всі віки КЛІО (Історія). Вона настільки цікава і різноманітна, несподівана і всебічна, що доторкнувшись хоч раз до її святих ІСТИН, Ви закохаєтесь у неї на все життя. І потім вже не зможете зрадити її ніколи, бо Вона мудро допоможе зрозуміти Вам сенс і майбутні перспективи долі нашої рідної неньки України. Людина, яка знає справжню історію своєї держави не з позиції політичного чи ідеологічного замовлення, а згідно об’єктивного тлумачення істин і історичної правди, нездоланна.
Саме тому, я запрошую Вас, майбутню еліту України, пізнати перлини історичної мудрості у нас на історичному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. До Ваших послуг дві спеціальності – Історія та археологія і Середня освіта (Історія), чотири спеціалізації – європеїстика, краєзнавчо-туристична робота, правознавство та географія. Вперше цього року запрошуємо на навчання абітурієнтів, які склали два предмети ЗНО (українську мови і літературу  та Історію України або географію) на навчання за спеціальністю 081 "Право" освітньо-професійного ступеня "Молодший бакалавр" (термін навчання - 2 роки).

ДО ЗУСТРІЧІ НА ІСТОРИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ!