Вітаємо професора Ірину Кривошею з днем народження!

Шановна Ірино Іванівно! Колектив історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини сердечно вітає Вас з днем народження! За роки науково-педагогічної діяльності Ви пройшли славний шлях від викладача до професора. Високо цінуємо Вашу людяність і порядність, Ваш професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію та невтомне тяжіння до досконалості.
Кривошея Ірина Іванівна

Бажаємо здоров’я, добра та щастя Вам, Ірина Іванівна, на многії літа! Успіху у всіх починаннях, оптимізму та наснаги на нові звершення. Процвітання, творчої енергії, наполегливості у реалізації запланованих проектів. Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні вітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.