"Посвята першокурсників історичного факультету в студенти УДПУ імені Павла Тичини"

31 серпня в новому корпусі УДПУ ім. П. Тичини відбулася традиційна посвята першокурсників у студенти.

40674435 654986088217032 1813308580753833984 n

Першокурсників, батьків, почесних гостей вітав весь професорсько-викладацький колектив та ректорат університету, на чолі з ректором – професором, доктором педагогічних наук, Заслуженим працівником освіти України Олександром Безлюдним. Він запевнив студентів, що саме в нашому університеті вони отримають якісну освіту, яскраве і цікаве студентське життя, найкращі умови навчання і проживання.

Урочистості відвідали високоповажні гості – заступник міського голови, секретар виконавчого комітету Уманської міської ради Любов Плотнікова, делегація з партнерських навчальних закладів Республіки Польща – з Інституту Європейської культури в м. Гнєзно Познанського університету імені Адама Міцкевича, кандидат історичних наук, співробітник Катажина Єндращик; з Державної вищої школи професійної освіти імені Яна Амоса Коменського в м. Лєшно – доктор, доцент, директор Інституту економіки та управління простором Пшемислав Барткєвіч, магістр, заступник директора Інституту економіки та управління простором Пьотр Урбаняк, випускник нашого університету, уповноважений представник Державної вищої школи Костянтин Мазур, начальник відділу справах сім'ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко.

На знак зв’язку поколінь і збереження традицій першокурсникам було урочисто передано символічні Студентський квиток та Ключ.Після завершення загально університетських урочистостей першокурсники історичного факультету та їхні батьки зустрілися з адміністрацією факультету.