Шановна громадо історичного факультету! Вельмишановні колеги!

Дозвольте привітати Вас з початком нового навчального 2018-2019 року, побажати вагомих успіхів у навчальній, науковій і виховній роботі, у почесній і необхідній справі підготовки освітянських кадрів для Незалежної України.

Вітаючи Вас з найпочеснішим святом нашої держави ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, хочеться в чергове подякувати всім, хто був задіяний у цьогорічній приймальній комісії і виконав всі поставлені ректоратом завдання перед колективом факультету. Саме тому ми спромоглися прийняти до колективу 290 студентів заочної і денної форми навчання, що значно більше (205), ніж у минулому році.

Перед факультетом у новому навчальному році є ряд питань, які потребують професійного і якісного виконання. Це і перегляд навчальних програм у руслі часу, пошуки нових спеціалізацій і напрямків та їх можливості ліцензування (заступник декана з навчальної роботи професор Зінаїда Священко), підготовка монографій і навчальних посібників, участь у конференціях різного рівня, круглих столах і семінарах (заступник декана з наукової роботи доцент Анатолій Бержанір), долучення студенської молоді до національних і культурних святинь нашої держави (заступник декана з виховної роботи кандидат історичних наук Анна Шауренко), пошуки нових методів і форм в реалізації профорієнтаційної роботи на факультеті (заступник декана з профорієнтаційної роботи Ігор Опацький), пошуки більш реальних спроб відшукати вікно до країн Європейського Союзу (заступник декана з міжнародного співробітництва Альона Устенко), проведення різноманітних педагогічних практик та втілення у життя цікавих історико-пізнавальних проектів (заступник декана з педагогічної практики доцент Зоя Возна), цікаві професійні зустрічі у форматі філософського полігону «Вихід» (доцент Володимир Фуркало), формування правознавчого світогляду студенської молоді (депутат Уманської міської ради Черкаської області, голова Уманської регіональної організації Асоціації українських правників, доцент Вадим Цимбал), пошуки талановитих виконавців та юних поетів у руслі проведення засідань поетичного «КЛІО» (голова Ольга Чумак) та активізація у названих напрямках роботи студенської ради факультету (голова – Мирослава Пересунько).

Отож, всім Вам, дорогі друзі, зичу здоров’я і наснаги у виконанні найпочеснішої місії – служінню нашій Україні у справі підготовки державотворчих кадрів і вчителів для нової національної школи.

ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР «ЗОЛОТА ОСІНЬ»

18 вересня 2018 року на історичний факультет завітало футбольне свято. Виявити найвмілішого і найспритнішого у футбольному ремеслі захотіли представники одного із найвидовищних видів спорту, як в Україні, так і за її межами. Деканат і Студентська рада надали зелене світло, визначили суддів і команди І – ІУ курсів, а саме – «REALONE»,  «УМАНЬ РОШ А ШАНА», «АВАНГАРД», «СТАРЕ ПОКОЛІННЯ», розпочали принциповий турнір за першість факультету.

Всі матчі проходили у безкомпромісній і професійно налаштованій боротьбі. На високому рівні проходило і суддівство зустрічей. В упертій боротьбі до фіналу пробилися команди ІІІ курсу «Авангард» і ІУ курсу «Старе покоління». Фінал проходив на високому рівні, де «Старе покоління» отримало у ворота 5 голів, кожному по одному, а «Авангард» відбувся лише 3 голами і виграв КУБОК ДЕКАНА – ПРАЖСЬКИЙ ТОРТ. Бронзу виграла команда 2 курсу «УМАНЬ РОШ А ШАНА», яка у карколомній боротьбі осилила новачків факультетської футбольної Ліги, команду першого курсу з рахунком 2 – 1. Вручення Кубка декана відбудеться на Раді факультету о 17,00 у 250 аудиторії.

На думку суддів і уболівальників кращими футболістами факультету стали – Панов Вадим, Лукієнко Аретем, Подолян Олег, Шиньковий Олег – команда переможець, Злочевський Денис, Сенчило Дмитрій  – срібні призери, Казанюк Єгор, Кобильняк Олександр – бронзові.

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ НА ЗЕЛЕНОМУ ПОЛІ НА КУБОК РЕКТОРА!