Блог декана

New Year 2019

Шановна громадо історичного факультету!
Вельмишановні колеги!
Дорогі студенти!

Лишилась незрима історична миттєвість – 2018 р., яка залишить у наших душах різні для кожного по особистій значимості вагомі сліди. Хтось встиг вирішити ряд проблем і дякує Богу, що це у його житті вдалося. У когось їх зʼявилося більше і він надіється, що у Новому році будуть інші перспективи їх вирішити.
Але, мабуть, переважна більшість українців хочуть, щоб у Новому році в Україні, на багатостраждальній нашій землі нарешті настав мир. Мир, за наближення якого згоріли небесні роти і батальйони на українському Сході, невчасно посивів материнський і вдовиний стрій, пролито ріки сліз за нашу Свободу і Незалежність.
Тому я зичу Вам усім, в першу чергу, миру і душевної теплоти. Тоді з’являться у нашому суспільстві найпочесніші і найблагородніші – Віра, Надія і Любов. І знову в Україні наступить свято Злагоди, а солдати повернуться до маминого подвір’я, будуть плекати рідну землю, продовжувати Рід український.
А ще я бажаю усім знайти себе у цьому незвичайно красивому і чарівному українському світі. Бо ми – Українці, нація з древніми традиціями на європейському подіумі. І за усіма Божими рейтингами ми того варті.
Нехай Вас усіх оберігає на цьому шляху Божа ласка і благодать. Здоров’я Вам і особистого щастя. Мені хочеться, щоб у Новому році Вам пощастило у вирішенні задуманого. А головне, щоб Ви завжди відчували гордість, що народилися в Україні!

СЛАВА УКРАЇНІ!

З НОВИМ РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Знов Новий рік нам традиційно стукає в вікно,
І Дід Мороз дарує у дорогу найщиріші побажання.
І новорічний сніг за звично ніжно білим полотном,
Приносить в дім, від світу щирих друзів, привітання.

І я вітаю Вас усіх, шановні друзі, з Новим роком!
Хай принесе він у майбутньому Вам миру і тепла!
Щоб все задумане напередодні не минуло Україну боком,
А головне, щоб птиця мудра й щедра Вас усіх знайшла.

Отож, у Новім році живіть у злагоді, а головне усі здорові,
В дарунок Бог Вам у дорогу зичить в душах доброти.
Щоб Новий рік знов воскресив забуті будні наші нові,
В яких нам спільно в новім вимірі до перемоги йти.

Віртуальний тур

tUDPU

Наші переваги:

- Сучасна якісна історична освіта;
- Практика у складі академічної археологічної експедиції;
- Педагогічна практика у кращих методистів шкіл м. Умані;
- Участь у міжнародних програмах навчання за кордоном;
- Навчання на військовій кафедрі;
- Аспірантура з історії України;

- Найнижчі в регіоні ціни за контрактну форму навчання


50

ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР «ЗОЛОТА ОСІНЬ»

 

18 вересня 2018 року на історичний факультет завітало футбольне свято. Виявити найвмілішого і найспритнішого у футбольному ремеслі захотіли представники одного із найвидовищних видів спорту, як в Україні, так і за її межами. Деканат і Студентська рада надали зелене світло, визначили суддів і команди І – ІУ курсів, а саме – «REALONE»,  «УМАНЬ РОШ А ШАНА», «АВАНГАРД», «СТАРЕ ПОКОЛІННЯ», розпочали принциповий турнір за першість факультету.

1

Всі матчі проходили у безкомпромісній і професійно налаштованій боротьбі. На високому рівні проходило і суддівство зустрічей. В упертій боротьбі до фіналу пробилися команди ІІІ курсу «Авангард» і ІУ курсу «Старе покоління». Фінал проходив на високому рівні, де «Старе покоління» отримало у ворота 5 голів, кожному по одному, а «Авангард» відбувся лише 3 голами і виграв КУБОК ДЕКАНА – ПРАЖСЬКИЙ ТОРТ. Бронзу виграла команда 2 курсу «УМАНЬ РОШ А ШАНА», яка у карколомній боротьбі осилила новачків факультетської футбольної Ліги, команду першого курсу з рахунком 2 – 1. Вручення Кубка декана відбудеться на Раді факультету о 17,00 у 250 аудиторії.

2

3

4

На думку суддів і уболівальників кращими футболістами факультету стали – Панов Вадим, Лукієнко Аретем, Подолян Олег, Шиньковий Олег – команда переможець, Злочевський Денис, Сенчило Дмитрій  – срібні призери, Казанюк Єгор, Кобильняк Олександр – бронзові.

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ НА ЗЕЛЕНОМУ ПОЛІ НА КУБОК РЕКТОРА!

СЛАВА УКРАЇНІ!