Чергова перемога істориків

28 листопада 2013 р. у приміщенні Посольства Республіки Польща у Києві відбулося урочисте нагородження переможців VІI Конкурсу ім. Єжи Ґєдройця на найкращі бакалаврські, магістерські та кандидатські роботи, присвячені історії та сучасності Польщі і польсько-українським взаєминам. Поважне журі Конкурсу, до складу якого входили такі відомі та шановані в науковому світ вчені як Наталя Яковенко, Ярослав Грицак та інші, відзначило й наукову роботу студентки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

solo

Диплом за ІІ місце отримала випускниця історичного факультету, а нині докторант Університету імені Адама Міцкевича в Познані, Тетяна Солощенко, яка подала на конкурс свою магістерську роботу «Польська спільнота в соціально-економічному та суспільному житті Умані (кінець XVIII–  початок ХХ ст.)».

solo1

Нагороду з рук голови журі конкурсу Олі Гнатюк отримав науковий керівник – завідувач кафедри всесвітньої історії та правознавства Ігор Кривошея. Вітаємо з перемогою!