Батьківські збори на історичному факультеті

29 листопада на історичному факультеті відбулися традиційні збори для батьків першокурсників. Збори відкрила декан факультету, доктор історичних наук, професор Тетяна Володимирівна Кузнець.

Керівником факультету було підведено підсумки перших місяців навчання, озвучено основні проблеми студентської молоді в навчальному процесі, розкрито особливості адаптації першокурсників у студентське життя.

Яскравим подарунком на відкритті художньої частини зборів став виступ хореографічного колективу мистецько-педагогічного факультету «Яворина»

Приємним сюрпризом для батьків були і творчі виступи їх дітей.

Куратори академічних груп першого курсу  Ярцун Юлія Олександрівна (11 група), Кулик Ірина В’ячеславівна (12 група), Карпенко Вікторія Валеріївна (13 група) та Устенко Альона Анатоліївна (14 група) індивідуально поспілкувалися з батьками, приділивши першочергову увагу питанням поточної успішності, підготовки до заліково-екзаменаційної сесії та відвідування занять першокурсниками. Викладачі факультету, котрі забезпечують викладання дисциплін на І курсі теж долучилися до розмови з батьками.