Шановна громадо історичного факультету! Вельмишановні колеги!

Дозвольте привітати Вас з початком нового навчального 2018-2019 року, побажати вагомих успіхів у навчальній, науковій і виховній роботі, у почесній і необхідній справі підготовки освітянських кадрів для Незалежної України.

Вітаючи Вас з найпочеснішим святом нашої держави ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, хочеться в чергове подякувати всім, хто був задіяний у цьогорічній приймальній комісії і виконав всі поставлені ректоратом завдання перед колективом факультету. Саме тому ми спромоглися прийняти до колективу 290 студентів заочної і денної форми навчання, що значно більше (205), ніж у минулому році.

Перед факультетом у новому навчальному році є ряд питань, які потребують професійного і якісного виконання. Це і перегляд навчальних програм у руслі часу, пошуки нових спеціалізацій і напрямків та їх можливості ліцензування (заступник декана з навчальної роботи професор Зінаїда Священко), підготовка монографій і навчальних посібників, участь у конференціях різного рівня, круглих столах і семінарах (заступник декана з наукової роботи доцент Анатолій Бержанір), долучення студенської молоді до національних і культурних святинь нашої держави (заступник декана з виховної роботи кандидат історичних наук Анна Шауренко), пошуки нових методів і форм в реалізації профорієнтаційної роботи на факультеті (заступник декана з профорієнтаційної роботи Ігор Опацький), пошуки більш реальних спроб відшукати вікно до країн Європейського Союзу (заступник декана з міжнародного співробітництва Альона Устенко), проведення різноманітних педагогічних практик та втілення у життя цікавих історико-пізнавальних проектів (заступник декана з педагогічної практики доцент Зоя Возна), цікаві професійні зустрічі у форматі філософського полігону «Вихід» (доцент Володимир Фуркало), формування правознавчого світогляду студенської молоді (депутат Уманської міської ради Черкаської області, голова Уманської регіональної організації Асоціації українських правників, доцент Вадим Цимбал), пошуки талановитих виконавців та юних поетів у руслі проведення засідань поетичного «КЛІО» (голова Ольга Чумак) та активізація у названих напрямках роботи студенської ради факультету (голова – Мирослава Пересунько).

Отож, всім Вам, дорогі друзі, зичу здоров’я і наснаги у виконанні найпочеснішої місії – служінню нашій Україні у справі підготовки державотворчих кадрів і вчителів для нової національної школи.

ОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ СТУДЕНТА

Аби максимально урізноманітнити вільний час та познайомити першокурсників з містом, 01 жовтня на історичному факультеті УДПУ відбувся пригодницький квест під назвою «Один день із життя студента».

Організаторами квесту виступила Студентська рада під патронатом керівництва історичного факультету. За правилами всіх учасників розділили на команди, які очолили старшокурсники: Подолян Олег, Радчук Анюта, Пересунько Мирослава та Федорова Марина. Допомагали – Ряботинський Руслан, Кобильняк Олександр, Лісніченко Іван, Доценко Максим, Величко Катерина, Безніс Вікторія, Неголюк Анастасія, Немеш Вікторія, Чумак Ольга, Олефіренко Віта та Фурман Ірина. Маршрут проходив центральними вулицями міста, а спільною кінцевою точкою став комплекс фонтанів «Перлина кохання». Завдання учасники отримували на телефон і вже потім, розгадуючи зашифровані зображення, рухалися по маршруту. На місцях вони виконували різноманітні, але від того не менш позитивні завдання. Заряд енергії та хороших емоцій від проходження маршруту отримали як учасники, так і організатори. А завершення квесту командам підсолодив подарунок від керівництва факультету.

Ось, що кажуть про захід самі першокурсники:

«Квест – це ідеальна можливість поєднати активний відпочинок, отримання корисних навичок та азарт гри. Кожен учасник зміг не тільки креативно проявити свою індивідуальність, а й отримати нові знання, необхідні у повсякденному житті. Додатковим бонусом були смаколики, які всі так полюбляють, та флешмоб, до якого приєдналися не лише студенти історичного факультету», – Фаренюк Тетяна (13 група).