New Year 2019

Шановна громадо історичного факультету!
Вельмишановні колеги!
Дорогі студенти!

Лишилась незрима історична миттєвість – 2018 р., яка залишить у наших душах різні для кожного по особистій значимості вагомі сліди. Хтось встиг вирішити ряд проблем і дякує Богу, що це у його житті вдалося. У когось їх зʼявилося більше і він надіється, що у Новому році будуть інші перспективи їх вирішити.
Але, мабуть, переважна більшість українців хочуть, щоб у Новому році в Україні, на багатостраждальній нашій землі нарешті настав мир. Мир, за наближення якого згоріли небесні роти і батальйони на українському Сході, невчасно посивів материнський і вдовиний стрій, пролито ріки сліз за нашу Свободу і Незалежність.
Тому я зичу Вам усім, в першу чергу, миру і душевної теплоти. Тоді з’являться у нашому суспільстві найпочесніші і найблагородніші – Віра, Надія і Любов. І знову в Україні наступить свято Злагоди, а солдати повернуться до маминого подвір’я, будуть плекати рідну землю, продовжувати Рід український.
А ще я бажаю усім знайти себе у цьому незвичайно красивому і чарівному українському світі. Бо ми – Українці, нація з древніми традиціями на європейському подіумі. І за усіма Божими рейтингами ми того варті.
Нехай Вас усіх оберігає на цьому шляху Божа ласка і благодать. Здоров’я Вам і особистого щастя. Мені хочеться, щоб у Новому році Вам пощастило у вирішенні задуманого. А головне, щоб Ви завжди відчували гордість, що народилися в Україні!

З НОВИМ РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Знов Новий рік нам традиційно стукає в вікно,
І Дід Мороз дарує у дорогу найщиріші побажання.
І новорічний сніг за звично ніжно білим полотном,
Приносить в дім, від світу щирих друзів, привітання.

І я вітаю Вас усіх, шановні друзі, з Новим роком!
Хай принесе він у майбутньому Вам миру і тепла!
Щоб все задумане напередодні не минуло Україну боком,
А головне, щоб птиця мудра й щедра Вас усіх знайшла.

Отож, у Новім році живіть у злагоді, а головне усі здорові,
В дарунок Бог Вам у дорогу зичить в душах доброти.
Щоб Новий рік знов воскресив забуті будні наші нові,
В яких нам спільно в новім вимірі до перемоги йти.

ОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ СТУДЕНТА

Аби максимально урізноманітнити вільний час та познайомити першокурсників з містом, 01 жовтня на історичному факультеті УДПУ відбувся пригодницький квест під назвою «Один день із життя студента».

Організаторами квесту виступила Студентська рада під патронатом керівництва історичного факультету. За правилами всіх учасників розділили на команди, які очолили старшокурсники: Подолян Олег, Радчук Анюта, Пересунько Мирослава та Федорова Марина. Допомагали – Ряботинський Руслан, Кобильняк Олександр, Лісніченко Іван, Доценко Максим, Величко Катерина, Безніс Вікторія, Неголюк Анастасія, Немеш Вікторія, Чумак Ольга, Олефіренко Віта та Фурман Ірина. Маршрут проходив центральними вулицями міста, а спільною кінцевою точкою став комплекс фонтанів «Перлина кохання». Завдання учасники отримували на телефон і вже потім, розгадуючи зашифровані зображення, рухалися по маршруту. На місцях вони виконували різноманітні, але від того не менш позитивні завдання. Заряд енергії та хороших емоцій від проходження маршруту отримали як учасники, так і організатори. А завершення квесту командам підсолодив подарунок від керівництва факультету.

Ось, що кажуть про захід самі першокурсники:

«Квест – це ідеальна можливість поєднати активний відпочинок, отримання корисних навичок та азарт гри. Кожен учасник зміг не тільки креативно проявити свою індивідуальність, а й отримати нові знання, необхідні у повсякденному житті. Додатковим бонусом були смаколики, які всі так полюбляють, та флешмоб, до якого приєдналися не лише студенти історичного факультету», – Фаренюк Тетяна (13 група).