Вельмишановна студентська громадо, дорогі друзі!

Професорсько-викладацький колектив, студентська рада факультету щиро вітають Вас з професійним святом – Днем студента.

Його відзначення є своєрідним визнанням Вашої наполегливої праці на шляху набуття фахових навиків та здобуття необхідних для цього знань.
  Мабуть я не буду претендувати на відому істину, що по-справжньому навчатися, то досить нелегка справа. Тому, що названий процес - це щоденна зібраність, організованість, цілеспрямованість і твердий та омріяний поступ вперед до Вашої життєвої мети.

69761757 660393097785876 5790506785714470912 nзображення viber 2019 05 28 10 24 46

Хочеться побажати Вам, щоб Ви усе встигали робити: і вчитись, і самостверджуватись, і дорослішати. Найголовніше – не бути байдужими до тих незвичних соціальних і політичних процесів, які стали невід’ємними від Вашого обраного статусу – бути істориком.  Не скнійте, і ніколи не чекайте подарунків від її величності Долі, бо вона не всіх обдаровує, не гніться від тимчасових негараздів і незвичних випробувань. Будьте оптимістами і навіть крок назад після кроку вперед не вважайте невдачею – це просто черговий тактичний Ваш рух у пізнанні таємничого історичного простору! Горіть, палайте, освічуйте шлях у житті собі і тим, хто знаходиться поруч з Вами.

Ми зичимо Вам міцного здоров’я, гарного настрою, здійснення всіх  Ваших  мрій, благополуччя Вашим рідним і близьким.

Вітаємо Вас, друзі, з Вашим святом!

Від серця і душі всі зичимо тепла,

Щоб дні студентські  наповнялись мудрим гартом,

І вічна юність у душі завжди цвіла!

У дні випробувань усім Вам оптимізму,

Усмішок друзів й віри  в майбуття.

Любіть завжди Ви нашу рідну Україну,

В тім історична мудрість й сенс всього життя.