VIII ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА СТУДЕНТСЬКОГО ПРОФСПІЛКОВОГО ЛІДЕРА

Нещодавно у м. Кропивницькому відбулася VIII Всеукраїнська школа студентського профспілкового лідера. За сприяння Первинної профспілкової організації Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини була делегована студентка історичного факультету Влада Чернецька.

Організатори дійства – АПОС України та Студентська первинка ЦДПУ ім. В. Винниченка. Головна мета заходу – розвинути в собі лідера, створити власну ефективну команду та зробити свою організацію цікавою і корисною для молоді. Лише тоді успіх гарантовано!

Після здобутого досвіду перебування у Школі, можна стверждувати – студентським профспілкам в Україні бути!

Важливо навчати молодь і активно з нею працювати, а головне – вірити в неї та підтримувати її креативність, енергію, силу та оптимізм! І наскільки ми підтримаємо її сьогодні, настільки успішною вона стане завтра! А з нею і профспілки.

viber image