New Year 2019

Шановна громадо історичного факультету!
Вельмишановні колеги!
Дорогі студенти!

Лишилась незрима історична миттєвість – 2018 р., яка залишить у наших душах різні для кожного по особистій значимості вагомі сліди. Хтось встиг вирішити ряд проблем і дякує Богу, що це у його житті вдалося. У когось їх зʼявилося більше і він надіється, що у Новому році будуть інші перспективи їх вирішити.
Але, мабуть, переважна більшість українців хочуть, щоб у Новому році в Україні, на багатостраждальній нашій землі нарешті настав мир. Мир, за наближення якого згоріли небесні роти і батальйони на українському Сході, невчасно посивів материнський і вдовиний стрій, пролито ріки сліз за нашу Свободу і Незалежність.
Тому я зичу Вам усім, в першу чергу, миру і душевної теплоти. Тоді з’являться у нашому суспільстві найпочесніші і найблагородніші – Віра, Надія і Любов. І знову в Україні наступить свято Злагоди, а солдати повернуться до маминого подвір’я, будуть плекати рідну землю, продовжувати Рід український.
А ще я бажаю усім знайти себе у цьому незвичайно красивому і чарівному українському світі. Бо ми – Українці, нація з древніми традиціями на європейському подіумі. І за усіма Божими рейтингами ми того варті.
Нехай Вас усіх оберігає на цьому шляху Божа ласка і благодать. Здоров’я Вам і особистого щастя. Мені хочеться, щоб у Новому році Вам пощастило у вирішенні задуманого. А головне, щоб Ви завжди відчували гордість, що народилися в Україні!

З НОВИМ РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Знов Новий рік нам традиційно стукає в вікно,
І Дід Мороз дарує у дорогу найщиріші побажання.
І новорічний сніг за звично ніжно білим полотном,
Приносить в дім, від світу щирих друзів, привітання.

І я вітаю Вас усіх, шановні друзі, з Новим роком!
Хай принесе він у майбутньому Вам миру і тепла!
Щоб все задумане напередодні не минуло Україну боком,
А головне, щоб птиця мудра й щедра Вас усіх знайшла.

Отож, у Новім році живіть у злагоді, а головне усі здорові,
В дарунок Бог Вам у дорогу зичить в душах доброти.
Щоб Новий рік знов воскресив забуті будні наші нові,
В яких нам спільно в новім вимірі до перемоги йти.

НА ІСТОРИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ВІДБУЛИСЯ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

30 листопада 2018 р. на історичному факультеті відбулися батьківські збори студентів першого курсу, на яких йшлося про особливості освітнього процесу на факультеті, про адаптацію першокурсників і студентський побут.

Перед батьками виступив декан історичного факультету, кандидат філософських наук, професор, Заслужений працівник освіти України Анатолій Карасевич, який звернув увагу батьків на такі важливі моменти життя студентів, як відвідування занять, правила проживання в гуртожитку, особливості призначення стипендій, активність на семінарських заняттях, налагодження взаємовідносин в груповому студентському середовищі тощо.

47294984 703778020004505 7679167007148736512 n

47322965 703777923337848 5990578366795743232 n

З особливостями освітнього процесу на факультеті та результатами атестації студентів познайомила заступник декана з навчальної роботи доктора історичних наук, професор Зінаїда Священко, а заступник декана з виховної роботи, кандидат історичних наук Анна Шауренко – з особливостями виховної роботи.

47343350 703777910004516 4340204932398317568 n

Цікавою була розповідь голови студентської ради факультету Мирослави Пересунько, яка розповіла про організацію студентського самоврядування на факультеті, студентське дозвілля та участь у ньому першокурсників. Знайомлячи батьків з цим напрямом діяльності факультету, було представлено презентацію фотоматеріалів, у якій відображене дозвілля першокурсників за останніх кілька місяців.

47377664 703778030004504 5535633380441325568 n

Батьки мали можливість переглянути відео презентації студентів І курсу, поспілкуватися з кураторами академічних груп (Альона Никитенко, Антоніна Кукуруза, Тетяна Родік та Сергій Куценко), отримати повну інформацію про навчання своїх дітей на факультеті. Дякуємо усім батькам, які знайшли час для того, аби приїхати на батьківські збори, дізнатися про стан успішності у навчанні та професійному становленні наших дітей!