Шановна громадо історичного факультету! Вельмишановні колеги!

Дозвольте привітати Вас з початком нового навчального 2018-2019 року, побажати вагомих успіхів у навчальній, науковій і виховній роботі, у почесній і необхідній справі підготовки освітянських кадрів для Незалежної України.

Вітаючи Вас з найпочеснішим святом нашої держави ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, хочеться в чергове подякувати всім, хто був задіяний у цьогорічній приймальній комісії і виконав всі поставлені ректоратом завдання перед колективом факультету. Саме тому ми спромоглися прийняти до колективу 290 студентів заочної і денної форми навчання, що значно більше (205), ніж у минулому році.

Перед факультетом у новому навчальному році є ряд питань, які потребують професійного і якісного виконання. Це і перегляд навчальних програм у руслі часу, пошуки нових спеціалізацій і напрямків та їх можливості ліцензування (заступник декана з навчальної роботи професор Зінаїда Священко), підготовка монографій і навчальних посібників, участь у конференціях різного рівня, круглих столах і семінарах (заступник декана з наукової роботи доцент Анатолій Бержанір), долучення студенської молоді до національних і культурних святинь нашої держави (заступник декана з виховної роботи кандидат історичних наук Анна Шауренко), пошуки нових методів і форм в реалізації профорієнтаційної роботи на факультеті (заступник декана з профорієнтаційної роботи Ігор Опацький), пошуки більш реальних спроб відшукати вікно до країн Європейського Союзу (заступник декана з міжнародного співробітництва Альона Устенко), проведення різноманітних педагогічних практик та втілення у життя цікавих історико-пізнавальних проектів (заступник декана з педагогічної практики доцент Зоя Возна), цікаві професійні зустрічі у форматі філософського полігону «Вихід» (доцент Володимир Фуркало), формування правознавчого світогляду студенської молоді (депутат Уманської міської ради Черкаської області, голова Уманської регіональної організації Асоціації українських правників, доцент Вадим Цимбал), пошуки талановитих виконавців та юних поетів у руслі проведення засідань поетичного «КЛІО» (голова Ольга Чумак) та активізація у названих напрямках роботи студенської ради факультету (голова – Мирослава Пересунько).

Отож, всім Вам, дорогі друзі, зичу здоров’я і наснаги у виконанні найпочеснішої місії – служінню нашій Україні у справі підготовки державотворчих кадрів і вчителів для нової національної школи.

НА ІСТОРИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ВІДБУЛИСЯ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

30 листопада 2018 р. на історичному факультеті відбулися батьківські збори студентів першого курсу, на яких йшлося про особливості освітнього процесу на факультеті, про адаптацію першокурсників і студентський побут.

Перед батьками виступив декан історичного факультету, кандидат філософських наук, професор, Заслужений працівник освіти України Анатолій Карасевич, який звернув увагу батьків на такі важливі моменти життя студентів, як відвідування занять, правила проживання в гуртожитку, особливості призначення стипендій, активність на семінарських заняттях, налагодження взаємовідносин в груповому студентському середовищі тощо.

47294984 703778020004505 7679167007148736512 n

47322965 703777923337848 5990578366795743232 n

З особливостями освітнього процесу на факультеті та результатами атестації студентів познайомила заступник декана з навчальної роботи доктора історичних наук, професор Зінаїда Священко, а заступник декана з виховної роботи, кандидат історичних наук Анна Шауренко – з особливостями виховної роботи.

47343350 703777910004516 4340204932398317568 n

Цікавою була розповідь голови студентської ради факультету Мирослави Пересунько, яка розповіла про організацію студентського самоврядування на факультеті, студентське дозвілля та участь у ньому першокурсників. Знайомлячи батьків з цим напрямом діяльності факультету, було представлено презентацію фотоматеріалів, у якій відображене дозвілля першокурсників за останніх кілька місяців.

47377664 703778030004504 5535633380441325568 n

Батьки мали можливість переглянути відео презентації студентів І курсу, поспілкуватися з кураторами академічних груп (Альона Никитенко, Антоніна Кукуруза, Тетяна Родік та Сергій Куценко), отримати повну інформацію про навчання своїх дітей на факультеті. Дякуємо усім батькам, які знайшли час для того, аби приїхати на батьківські збори, дізнатися про стан успішності у навчанні та професійному становленні наших дітей!