New Year 2019

Шановна громадо історичного факультету!
Вельмишановні колеги!
Дорогі студенти!

Лишилась незрима історична миттєвість – 2018 р., яка залишить у наших душах різні для кожного по особистій значимості вагомі сліди. Хтось встиг вирішити ряд проблем і дякує Богу, що це у його житті вдалося. У когось їх зʼявилося більше і він надіється, що у Новому році будуть інші перспективи їх вирішити.
Але, мабуть, переважна більшість українців хочуть, щоб у Новому році в Україні, на багатостраждальній нашій землі нарешті настав мир. Мир, за наближення якого згоріли небесні роти і батальйони на українському Сході, невчасно посивів материнський і вдовиний стрій, пролито ріки сліз за нашу Свободу і Незалежність.
Тому я зичу Вам усім, в першу чергу, миру і душевної теплоти. Тоді з’являться у нашому суспільстві найпочесніші і найблагородніші – Віра, Надія і Любов. І знову в Україні наступить свято Злагоди, а солдати повернуться до маминого подвір’я, будуть плекати рідну землю, продовжувати Рід український.
А ще я бажаю усім знайти себе у цьому незвичайно красивому і чарівному українському світі. Бо ми – Українці, нація з древніми традиціями на європейському подіумі. І за усіма Божими рейтингами ми того варті.
Нехай Вас усіх оберігає на цьому шляху Божа ласка і благодать. Здоров’я Вам і особистого щастя. Мені хочеться, щоб у Новому році Вам пощастило у вирішенні задуманого. А головне, щоб Ви завжди відчували гордість, що народилися в Україні!

З НОВИМ РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Знов Новий рік нам традиційно стукає в вікно,
І Дід Мороз дарує у дорогу найщиріші побажання.
І новорічний сніг за звично ніжно білим полотном,
Приносить в дім, від світу щирих друзів, привітання.

І я вітаю Вас усіх, шановні друзі, з Новим роком!
Хай принесе він у майбутньому Вам миру і тепла!
Щоб все задумане напередодні не минуло Україну боком,
А головне, щоб птиця мудра й щедра Вас усіх знайшла.

Отож, у Новім році живіть у злагоді, а головне усі здорові,
В дарунок Бог Вам у дорогу зичить в душах доброти.
Щоб Новий рік знов воскресив забуті будні наші нові,
В яких нам спільно в новім вимірі до перемоги йти.

НА ІСТОРИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З МАЙОРОМ ЗСУ ТАРАСОМ ПЕЧІНКО

День Збройних Сил України — святковий день на честь ЗСУ. Встановлений постановою ВРУ у 1993 р. Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 р. Закону України «Про Збройні Сили України».

Історичний факультет вітає всіх викладачів і студентів з цим днем, бажає фізичного здоров’я і незламності в боротьбі за нашу Україну українським воїнам на всіх фронтах російсько-української війни ХХІ століття!

Традиційно на історичному факультеті відбуваються зустрічі військовиків з студентами і викладачами нашого колективу. Професорсько-викладацький склад факультету на лекціях і семінарських заняттях вчергове торкається героїчних сторінок формування Збройних Сил нашої держави. Це важливо знати всім сьогодні, коли за вікном війна. Могутність ЗСУ потрібна для того, щоб захистити кордони України. Нам не потрібні чужі території. Ми хочемо жити у мирному світі і бажаємо цього всім однодумцям у світовому просторі.

48333191 707067656342208 7018619767376314368 n

І сьогоднішній день став не винятком. Гостем історичного факультету став майор Збройних Сил України, учасник російсько-української війни, працівник Уманського Військкомату, Печінко Тарас Дмитрович. Він професійно дав оцінку стану ЗСУ на сьогоднішній день в порівняні з 2014 роком, доніс до аудиторії основні положення і вимоги щодо воєнного стану у 10 областях України і передбачувані наслідки на майбутнє, особливості призивної компанії  в Україні у цьому році. Тарас Дмитрович відповів на поставлені аудиторією запитання від студентів 1-4 курсів історичного факультету.

47686634 707067743008866 7292591650969223168 n

48372404 707067729675534 4860028114178146304 n

Декан факультету, професор Анатолій Карасевич, подякував Тарасу Дмитровичу  за роз’яснювальну бесіду, привітав всіх присутніх з святом Збройних Сил України і побажав нашим воїнам мужності і героїзму при захисті кордонів нашої держави.

47571227 707067639675543 312852281198379008 n

Федорова Марина від імені студентської громади  подякувала майору Тарасу Печінко за гарну бесіду і привітала його і всіх воїнів України з їх професійним святом.