Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

КІНОЛЕКТОРІЙ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПИТАННЮ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ

10 грудня з нагоди прийняття резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 10 грудня 1948 року Загальної декларації прав людини, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права" від 26 вересня 2018 р. № 681-р, відповідного наказу Міністерства освіти і науки України від 1135 від 19.10.2018, за сприяння кафедри філософії та суспільних дисциплін історичного факультету університету у 427 аудиторії нового корпусу УДПУ імені Павла Тичини на 5 та 6 парах проведено кінолекторій, що демонстрував документальні та художні фільми, присвячені питанням захисту прав людини та актуальним правовим проблемам.

На початку, модератор заходу, кандидат юридичних наук, доцент кафедри філософії та суспільних дисциплін Цимбал Вадим Олександрович, акцентував увагу присутніх на значенні та актуальності проведення даного освітнього заходу, спрямованого на підвищення знань про права, свободи і обов'язки людини.

У даному заході також прийняли участь завідуюча зазначеної кафедри, кандидат політичних наук, доцент Шачковська Любов Сергіївна, кандидат юридичних наук Олєйнічук Олексій Миколайович, викладач цієї ж кафедри Родік Тетяна Петрівна, кандидат політичних наук доцент Бондар Світлана Станіславівна та студенти другого курсу історичного факультету.

Присутні переглянули документальний фільм «Діти за ґратами», художні фільми «Презумпція невинуватості», «Злочинний закон» та фільм-соцопитування, присвячений правам людини підготовлений студентами-правовиками 23 групи.