ЗАХОДИ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ ПРАВА

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 р. №681-р, з 10.12.2018 по 14.12.2018 року кафедрою філософії та суспільних дисциплін Історичного факультету УДПУ ім. Павла Тичини були проведені заходи до Всеукраїнського тижня права.

image001

Зазначені заходи були традиційно приурочені річниці прийняття Загальної декларації прав людини та спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини і механізмів їх реалізації та захисту.

image002

Зокрема, протягом тижня відбулися інформаційно-виховні заходи за участю представників Управління праці та соціального захисту Уманської міської ради Черкаської області, Юридичного відділу Уманської міської ради Черкаської області, Уманського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги, Регіонального сервісного центру МВС у Черкаській області, Уманського відділу поліції ГУНП у Черкаській області.

Окрім студентів історичного факультету, взяти участь у обговоренні важливих питань щодо просвітницької діяльності в сфері прав людини мали можливість також студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти та факультету української філології.