перша сторінка кінцева 2

ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ НА ІСТОРИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

20 – 21 грудня 2018 р. на історичному факультеті розпочалися випускні екзамени зі спеціалізацій правознавство і географія з методикою навчання у магістрантів ІІ курсу денної форми навчання.

Головою державної екзаменаційної комісії згідно наказу ректора було призначено доктора історичних наук, професора Священко Зінаїду Василівну. До складу комісій ввійшли – заступник голови ДЕК, професор Карасевич Анатолій Олександрович - декан історичного факультету, доктор педагогічних наук, професор, Браславська Оксана Володимирівна - завідувач кафедри географії та методик навчання, доктор геологічних наук, професор Половка Сергій Григорович, кандидат юридичних наук, доцент Цимбал Вадим Олександрович, кандидат педагогічних наук Возна Зоя Олександрівна. Секретарем екзаменаційної комісії було призначено Кукурузу Антоніну Василівну.

У випускних випробуваннях взяли участь 17 магістрантів денної форми навчання, які показали відмінні і добрі знання. Особливо слід відзначити Бодапростова Андрія Сергійовича, Ковальчук Анастасію Сергіївну, Шмакова Олександра В’ячеславовича, Гливенка Сергія Михайловича, Заколодного Сергія Олександровича, які отримали відмінні оцінки. Випускна атестація пройшла відповідно до вимог МОН України. Деканат і студентська рада факультету щиро вітає всіх з успішним завершенням випускних випробувань на денній формі навчання.