перша сторінка кінцева 2

ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ УМАНСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЯ АСОЦІАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ ПРАВНИКІВ

Нещодавно на історичному факультеті відбулася звітна конференція Уманської регіональної організація Асоціації українських правників, під час якої було підведено підсумки діяльності за 2018-й рік, а також окреслено напрями подальшого розвитку організації.

zv001

Голова Уманської регіональної організація Асоціації українських правників, доцент кафедри філософії і суспільних дисциплін УДПУ ім. Павла Тичини, депутат Уманської міської ради Черкаської області – Вадим Цимбал – вручив довгоочікувані посвідчення новачкам Асоціації українських правників отримали другої хвилі.

zv002

zv 1108

zv 1109

zv 1114

zv 1143

Звітна конференція Уманської регіональної організація Асоціації українських правників стала завершальним заходом із тих, які були присвячені Всеукраїнському тижню права в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, а студенти, які взяли участь у його організації і проведенні, отримали подяки.

Також деканом історичного факультету, кандидатом філософських наук, професором, заслуженим працівником освіти України Анатолієм Карасевичем були вручені нагороди за особистий внесок у справу правової освіти, активну громадянську позицію та з нагоди відзначення 70-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

zv003

zv 1126