перша сторінка кінцева 2

СТУДЕНТИ ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОРГАНІЗУВАЛИ НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

27 грудня 2018 року в Центрі для спілкування «Троянда» студенти-волонтери історичного факультету привітали з наступаючим Новим роком  дітей пільгових категорій.

IMG 7448

За дорученням міського голови Олександра Цебрія заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Світлана Мельник привітала дітей та їх батьків зі святом Нового року, побажала всім здоров'я та миру.

Студенти Волонтерського сектору історичного факультету Уманського державного педагогічного університету Павла Тичини організували інтелектуальні та розважальні конкурси, забавляли народними іграми. На завершення всі діти отримали подарунки від студентів.

IMG 7453

IMG 7457