New Year 2019

Шановна громадо історичного факультету!
Вельмишановні колеги!
Дорогі студенти!

Лишилась незрима історична миттєвість – 2018 р., яка залишить у наших душах різні для кожного по особистій значимості вагомі сліди. Хтось встиг вирішити ряд проблем і дякує Богу, що це у його житті вдалося. У когось їх зʼявилося більше і він надіється, що у Новому році будуть інші перспективи їх вирішити.
Але, мабуть, переважна більшість українців хочуть, щоб у Новому році в Україні, на багатостраждальній нашій землі нарешті настав мир. Мир, за наближення якого згоріли небесні роти і батальйони на українському Сході, невчасно посивів материнський і вдовиний стрій, пролито ріки сліз за нашу Свободу і Незалежність.
Тому я зичу Вам усім, в першу чергу, миру і душевної теплоти. Тоді з’являться у нашому суспільстві найпочесніші і найблагородніші – Віра, Надія і Любов. І знову в Україні наступить свято Злагоди, а солдати повернуться до маминого подвір’я, будуть плекати рідну землю, продовжувати Рід український.
А ще я бажаю усім знайти себе у цьому незвичайно красивому і чарівному українському світі. Бо ми – Українці, нація з древніми традиціями на європейському подіумі. І за усіма Божими рейтингами ми того варті.
Нехай Вас усіх оберігає на цьому шляху Божа ласка і благодать. Здоров’я Вам і особистого щастя. Мені хочеться, щоб у Новому році Вам пощастило у вирішенні задуманого. А головне, щоб Ви завжди відчували гордість, що народилися в Україні!

З НОВИМ РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Знов Новий рік нам традиційно стукає в вікно,
І Дід Мороз дарує у дорогу найщиріші побажання.
І новорічний сніг за звично ніжно білим полотном,
Приносить в дім, від світу щирих друзів, привітання.

І я вітаю Вас усіх, шановні друзі, з Новим роком!
Хай принесе він у майбутньому Вам миру і тепла!
Щоб все задумане напередодні не минуло Україну боком,
А головне, щоб птиця мудра й щедра Вас усіх знайшла.

Отож, у Новім році живіть у злагоді, а головне усі здорові,
В дарунок Бог Вам у дорогу зичить в душах доброти.
Щоб Новий рік знов воскресив забуті будні наші нові,
В яких нам спільно в новім вимірі до перемоги йти.

ЕКСПРЕС-КУРС "ПІДГОТОВКА ДО ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ"

18 січня на базі історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини відбувся експрес-курс для учнів 11-х класів «Підготовка до ЗНОз історії України». Під час тренінгу розглядалися актуальні питання підготовки до ЗНО з історії України. Декан історичного факультету, професор Анатолій Карасевич привітав учнів шкіл у стінах УДПУ імені Павла Тичини та побажав ефективного навчання і гарної здачі ЗНО. Учасники під керівництвом викладача кафедри історії України Антоніни Кукурузи обговорили тему «Національно-визвольна війна українського народу під проводом Богдана Хмельницького» та працювали над такими питаннями:

• робота з картою, термінологією та персоналіями;
  • аналіз міжнародних відносин та підписаних договорів;
  • історія України в схемах і таблицях;
  • дискусії, обговорення та обмін досвідом.

По завершенню тренінгу учасники домовилися ще не один раз зустрітися для спільного розв'язання складних питань з історії України.

Зазначимо, що на базі історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини щорічно відбувається серія безкоштовних тренінгів та експрес-курсів «Підготовка до ЗНО з історії України», під час яких розглядаються особливості та структура тестового зошита з історії України, аналізуються помилки, яких учасники тестування допускаються найчастіше та надаються поради щодо їх уникнення. Можливе проведеня тренінгів на базі шкіл та коледжів.

viber image