перша сторінка кінцева 2

ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

28 лютого 2019 р. відбувся фінал міського конкурсу молодих поетів, в якому взяли участь 30  талановитих учнів та студентів навчальних закладів міста. За підсумками Експертної ради ІІ місце у почесному випробуванні завоював студент ІУ курсу історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини Євгеній Гуменюк.

п

Учасників конкурсу привітала заступник міського голови Жанна Лозінська. Вона вручила переможцям дипломи та призи. Та найбільше молодим поетам запам’яталися слова представника міської влади напередодні 205 річниці від дня народження нашої гордості і совісті всіх українців – Тараса Шевченка. «Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги. У кожному з нас живе маленький талановитий творець. Я дуже пишаюсь тими людьми, які вміють знайти ці таланти в собі», – сказала Жанна Петрівна.

ппп

пп

Можливо серед сьогоднішніх учасників і переможців конкурсу молодих поетів знайдуться і ті, що у майбутньому підуть стежками до мудрого слава Великого Українця і нашого славного земляка.

Деканат і Студентська рада факультету щиро вітає Євгенія Гуменюка з творчою перемогою і засвідчує цей успіх, як чергове сходження до нових, і безперечно, більш значущих у майбутньому перемог!

СІМНАДЦЯТА ВЕСНА

Світ на миттєвість зупинивсь, щоб появитись в іншій суті,

Торкаючись в своєму плині до неповторних рис буття.

Десь появились паростки святого, ще незвідані і не почуті,
Щоб у майбутнім в двох серцях перерости у почуття.

Він потім скаже їй, що це йому приснилось святе ложе,

Цей сон чекав він, як прозріння, вже сімнадцяту весну.

І навіть, часто на одинці думав, що і Бог не допоможе,

Зустріти ту омріяну, що лише в снах приходила, одну.

А вона гляне крізь весну, як в ті озерця, очі юнакові -

Що вже втопилася в їх глибині принаймні майже рік.

І він побачить вперше інший світ крізь її очі василькові,

Той таємничий світ, що їм відміряв невблаганний вік.

Світ народивсь у іпостасі двох закоханих сердець.

По волі Бога запросив до терему Блаженства і Любові.

Хай у їх долі збудяться слова, що мовив в путь Отець.

І зодягнеться Дивосвіт у візерунки їх кохання уже нові.