DSC 8295ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ! ДОРОГІ СТУДЕНТИ – МАЙБУТНІ ІСТОРИКИ І ДЕРЖАВОТВОРЦІ УКРАЇНИ!

Вступна компанія 2019-2020 рр. уже стала історією. Оригінально і змістовно пройшла посвята в студенти, поселення в гуртожитки. Відбулися батьківські збори і знайомство з аудиторіями і лабораторіями факультету. Куратори груп організували екскурсії до парку «Софіївка» і до берега річки Уманки. Студентська рада організувала цікаву програму знайомства, під час якої першокурсники продемонстрували свої таланти, вміння і розповіли детальніше про себе. А вже 2 вересня розпочалися навчальні будні. Сьогодні уже можна зробити попередні підсумки вступної компанії. Хочеться подякувати всім, хто був задіяний у профорієнтаційній роботі у минулому році (заступник декана з профорієнтаційної роботи, к. і. н. Ігор Опацький). Ефективно спрацювала приймальна комісія факультету на чолі з Катериною Діденко. Особлива подяка студентам, які допомагали в роботі приймальної комісії. Це дозволило поповнити студентську сім’ю історичного факультету на 270 бакалаврів і магістрів. Деканат і студентська рада, весь колектив факультету щиро вітає Вас, дорогі першокурсники, з початком нового етапу Вашого життя – студентських років. Успіхів Вам у навчанні, нових друзів і цікавих несподіванок та відкриттів. СЛАВА УКРАЇНІ!

Випуск студентів-іноземців історичного факультету

9 липня 2019 р. відбувся випуск студентів-іноземців УДПУ імені Павла Тичини. Фах вчителя історії та правознавства здобули два студенти з Республіки Туркменістан: Ісматов Ільяс Ісматович і Султанов Мердан Султанович.

Дипломи  їм вручив декан історичного факультету, професор, Заслужений працівник освіти України Анатолій Карасевич. Бажаючи вагомих успіхів на самостійній вчительській стезі декан привітав випускників з цією важливою подією у їхньому житті і побажав не забувати Альма-Матір та запросив відвідувати університет, де вони здобули освіту та професійні навички.

Студенти-випускники подякували колективу історичного факультету за надання ґрунтовних професійних знань, за почуття дружби та взаємоповаги під час навчання. Колектив історичного факультету щиро вітає випускників з цією важливою подією у їхньому житті і бажає подальших успіхів на професійній ниві.