Випуск студентів-іноземців історичного факультету

9 липня 2019 р. відбувся випуск студентів-іноземців УДПУ імені Павла Тичини. Фах вчителя історії та правознавства здобули два студенти з Республіки Туркменістан: Ісматов Ільяс Ісматович і Султанов Мердан Султанович.

Дипломи  їм вручив декан історичного факультету, професор, Заслужений працівник освіти України Анатолій Карасевич. Бажаючи вагомих успіхів на самостійній вчительській стезі декан привітав випускників з цією важливою подією у їхньому житті і побажав не забувати Альма-Матір та запросив відвідувати університет, де вони здобули освіту та професійні навички.

Студенти-випускники подякували колективу історичного факультету за надання ґрунтовних професійних знань, за почуття дружби та взаємоповаги під час навчання. Колектив історичного факультету щиро вітає випускників з цією важливою подією у їхньому житті і бажає подальших успіхів на професійній ниві.