dec

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!
ДОРОГІ НАШІ ДІТИ – МАЙБУТНІ ДЕРЖАВОТВОРЦІ УКРАЇНИ!

Наступила найважливіша і найвідповідальніша пора у Вашому житті – куди піти навчатися далі, щоб у майбутньому зайняти достойне місце у розбудові нашої України. Це той вирішальний крок у Вашому житті коли потрібно розпочинати писати повість свого майбутнього з чистого аркуша. Мені б хотілося, щоб Ваш вибір вдався, щоб Ви знайшли себе у цьому не простому світі вже з юних років. Я буду молитися за Вас і просити в Бога бути милосердним.
Але є ще одна свята стезя, яка завжди боліла у нашого народу і болить сьогодні. На ній за нашу Волю і Незалежність згоріли Небесні роти і батальйони у російсько-українській війні на Сході, віддали своє життя наші брати і сестри. Цю горду і незрадливу даму кликали у всі віки КЛІО (Історія). Вона настільки цікава і різноманітна, несподівана і всебічна, що доторкнувшись хоч раз до її святих ІСТИН, Ви закохаєтесь у неї на все життя. І потім вже не зможете зрадити її ніколи, бо Вона мудро допоможе зрозуміти Вам сенс і майбутні перспективи долі нашої рідної неньки України. Людина, яка знає справжню історію своєї держави не з позиції політичного чи ідеологічного замовлення, а згідно об’єктивного тлумачення істин і історичної правди, нездоланна.
Саме тому, я запрошую Вас, майбутню еліту України, пізнати перлини історичної мудрості у нас на історичному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. До Ваших послуг дві спеціальності – Історія та археологія і Середня освіта (Історія), чотири спеціалізації – європеїстика, краєзнавчо-туристична робота, правознавство та географія. Вперше цього року запрошуємо на навчання абітурієнтів, які склали два предмети ЗНО (українську мови і літературу  та Історію України або географію) на навчання за спеціальністю 081 "Право" освітньо-професійного ступеня "Молодший бакалавр" (термін навчання - 2 роки).

ДО ЗУСТРІЧІ НА ІСТОРИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ!

Як подати електронну заяву на вступ?

10 липня 2019 року стартувала вступна кампанія 2019 року.  Вступники, що бажають вступити на денну і заочну форму навчання за ступенем бакалавр, молодший бакалавр подають електронні заяви на вступ через систему  «Подання заяв в електронній формі». Подати заяву можна за посиланням: https://ez.osvitavsim.org.ua

Для того, щоб подати заявку на спеціальність «Середня освіта» (спеціалізація «Історія») у пошуці спеціальностей введіть код 014.

Далі з переліку спеціалізацій оберіть 014.03 Середня освіта (Історія). Вам буде запропоновано обрати з переліку:

Вам буде запропоновано обрати з двох варіантів: небюджетна пропозиція або відкрита.

Відкрита конкурсна пропозиція - для тих абітурієнтів, які склали ЗНО з української мови і літератури, історії України та географії або іноземної мови. За цією пропозицією Ваша заявка братиме участь в конкурсі для зарахування на бюджетну форму навчання. Якщо Ваших балів буде недостатньо для державної форми, то Вам автоматично запропонують контрактну форму навчання. Подавати окрему заявку виключно на контрактну форму навчання не потрібно.

Небюджетна конкурсна пропозиція - для тих абітурієнтів, які склали ЗНО з української мови і літератури, історії України та біології або математики. Ця заявка не братиме участі в конкурсі на бюджетні місця, а виключно на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (тобто контрактна форма навчання).

Студенти, котрі навчаються за спеціальністю «Середня освіта» (спеціалізація «Історія»), засвоюють методики викладання історії у школі, здобувають поглиблені знання з педагогіки, історії (з наголосом на предметах, необхідних для розвитку історичної свідомості учнів – історії України, всесвітній історії, народознавстві, історичному краєзнавстві), філософії, політології, української та іноземних (зокрема, англійської та польської) мов та зможуть працювати в освітній, науковій, музейній, туристичній та інших галузях.

Для того, щоб подати заявку на спеціальність «Історія та археологія» (спеціалізація «Історія») у пошуці спеціальностей введіть код 032.

Випускники спеціальності «Історія та археологія» по завершенню навчання можуть працювати в різноманітних сферах, зокрема, освітній, науковій (в різноманітних науково-дослідних інститутах та дослідницьких центрах), музейній, туристичній, політичній (зокрема, в якості політичних консультантів та аналітиків), у державних структурах та засобах масової інформації.

Якщо у Вас виникають запитання щодо вступу або потрібна допомога – телефонуйте за номерами 096-294-45-49, 098 – 867 – 26 – 67, 063-519-10-67.