DSC 8295ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ! ДОРОГІ СТУДЕНТИ – МАЙБУТНІ ІСТОРИКИ І ДЕРЖАВОТВОРЦІ УКРАЇНИ!

Вступна компанія 2019-2020 рр. уже стала історією. Оригінально і змістовно пройшла посвята в студенти, поселення в гуртожитки. Відбулися батьківські збори і знайомство з аудиторіями і лабораторіями факультету. Куратори груп організували екскурсії до парку «Софіївка» і до берега річки Уманки. Студентська рада організувала цікаву програму знайомства, під час якої першокурсники продемонстрували свої таланти, вміння і розповіли детальніше про себе. А вже 2 вересня розпочалися навчальні будні. Сьогодні уже можна зробити попередні підсумки вступної компанії. Хочеться подякувати всім, хто був задіяний у профорієнтаційній роботі у минулому році (заступник декана з профорієнтаційної роботи, к. і. н. Ігор Опацький). Ефективно спрацювала приймальна комісія факультету на чолі з Катериною Діденко. Особлива подяка студентам, які допомагали в роботі приймальної комісії. Це дозволило поповнити студентську сім’ю історичного факультету на 270 бакалаврів і магістрів. Деканат і студентська рада, весь колектив факультету щиро вітає Вас, дорогі першокурсники, з початком нового етапу Вашого життя – студентських років. Успіхів Вам у навчанні, нових друзів і цікавих несподіванок та відкриттів. СЛАВА УКРАЇНІ!

Як подати електронну заяву на вступ?

10 липня 2019 року стартувала вступна кампанія 2019 року.  Вступники, що бажають вступити на денну і заочну форму навчання за ступенем бакалавр, молодший бакалавр подають електронні заяви на вступ через систему  «Подання заяв в електронній формі». Подати заяву можна за посиланням: https://ez.osvitavsim.org.ua

Для того, щоб подати заявку на спеціальність «Середня освіта» (спеціалізація «Історія») у пошуці спеціальностей введіть код 014.

Далі з переліку спеціалізацій оберіть 014.03 Середня освіта (Історія). Вам буде запропоновано обрати з переліку:

Вам буде запропоновано обрати з двох варіантів: небюджетна пропозиція або відкрита.

Відкрита конкурсна пропозиція - для тих абітурієнтів, які склали ЗНО з української мови і літератури, історії України та географії або іноземної мови. За цією пропозицією Ваша заявка братиме участь в конкурсі для зарахування на бюджетну форму навчання. Якщо Ваших балів буде недостатньо для державної форми, то Вам автоматично запропонують контрактну форму навчання. Подавати окрему заявку виключно на контрактну форму навчання не потрібно.

Небюджетна конкурсна пропозиція - для тих абітурієнтів, які склали ЗНО з української мови і літератури, історії України та біології або математики. Ця заявка не братиме участі в конкурсі на бюджетні місця, а виключно на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (тобто контрактна форма навчання).

Студенти, котрі навчаються за спеціальністю «Середня освіта» (спеціалізація «Історія»), засвоюють методики викладання історії у школі, здобувають поглиблені знання з педагогіки, історії (з наголосом на предметах, необхідних для розвитку історичної свідомості учнів – історії України, всесвітній історії, народознавстві, історичному краєзнавстві), філософії, політології, української та іноземних (зокрема, англійської та польської) мов та зможуть працювати в освітній, науковій, музейній, туристичній та інших галузях.

Для того, щоб подати заявку на спеціальність «Історія та археологія» (спеціалізація «Історія») у пошуці спеціальностей введіть код 032.

Випускники спеціальності «Історія та археологія» по завершенню навчання можуть працювати в різноманітних сферах, зокрема, освітній, науковій (в різноманітних науково-дослідних інститутах та дослідницьких центрах), музейній, туристичній, політичній (зокрема, в якості політичних консультантів та аналітиків), у державних структурах та засобах масової інформації.

Якщо у Вас виникають запитання щодо вступу або потрібна допомога – телефонуйте за номерами 096-294-45-49, 098 – 867 – 26 – 67, 063-519-10-67.