ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Колектив історичного факультету щиро вітає з ювілейним Днем народження доктора історичних наук, професора кафедри всесвітньої історії та методик навчання Священко Зінаїду Василівну!

В цей чудовий день від усього серця хочемо побажати Вам виконання всіх бажань. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а робочі дні завжди будуть вдалими! Хай у Вашому домі завжди панують спокій, затишок і гармонія. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість співпрацювати з Вами, тому нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Бажаємо Вам наукових і творчих звершень! З днем народження!

Нехай любов незгасно світить,
Хай доля радісно співа,
Для Вас усі найкращі квіти
І найласкавіші слова.
Бажаєм Вам життя прожити
Без сліз, без горя, без біди.
Нехай воно щасливим буде
Сьогодні, завтра і завжди!