dec

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!
ДОРОГІ НАШІ ДІТИ – МАЙБУТНІ ДЕРЖАВОТВОРЦІ УКРАЇНИ!

Наступила найважливіша і найвідповідальніша пора у Вашому житті – куди піти навчатися далі, щоб у майбутньому зайняти достойне місце у розбудові нашої України. Це той вирішальний крок у Вашому житті коли потрібно розпочинати писати повість свого майбутнього з чистого аркуша. Мені б хотілося, щоб Ваш вибір вдався, щоб Ви знайшли себе у цьому не простому світі вже з юних років. Я буду молитися за Вас і просити в Бога бути милосердним.
Але є ще одна свята стезя, яка завжди боліла у нашого народу і болить сьогодні. На ній за нашу Волю і Незалежність згоріли Небесні роти і батальйони у російсько-українській війні на Сході, віддали своє життя наші брати і сестри. Цю горду і незрадливу даму кликали у всі віки КЛІО (Історія). Вона настільки цікава і різноманітна, несподівана і всебічна, що доторкнувшись хоч раз до її святих ІСТИН, Ви закохаєтесь у неї на все життя. І потім вже не зможете зрадити її ніколи, бо Вона мудро допоможе зрозуміти Вам сенс і майбутні перспективи долі нашої рідної неньки України. Людина, яка знає справжню історію своєї держави не з позиції політичного чи ідеологічного замовлення, а згідно об’єктивного тлумачення істин і історичної правди, нездоланна.
Саме тому, я запрошую Вас, майбутню еліту України, пізнати перлини історичної мудрості у нас на історичному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. До Ваших послуг дві спеціальності – Історія та археологія і Середня освіта (Історія), чотири спеціалізації – європеїстика, краєзнавчо-туристична робота, правознавство та географія. Вперше цього року запрошуємо на навчання абітурієнтів, які склали два предмети ЗНО (українську мови і літературу  та Історію України або географію) на навчання за спеціальністю 081 "Право" освітньо-професійного ступеня "Молодший бакалавр" (термін навчання - 2 роки).

ДО ЗУСТРІЧІ НА ІСТОРИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ!

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Колектив історичного факультету щиро вітає з ювілейним Днем народження доктора історичних наук, професора кафедри всесвітньої історії та методик навчання Священко Зінаїду Василівну!

В цей чудовий день від усього серця хочемо побажати Вам виконання всіх бажань. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а робочі дні завжди будуть вдалими! Хай у Вашому домі завжди панують спокій, затишок і гармонія. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість співпрацювати з Вами, тому нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Бажаємо Вам наукових і творчих звершень! З днем народження!

Нехай любов незгасно світить,
Хай доля радісно співа,
Для Вас усі найкращі квіти
І найласкавіші слова.
Бажаєм Вам життя прожити
Без сліз, без горя, без біди.
Нехай воно щасливим буде
Сьогодні, завтра і завжди!