ВЕЛЬМИШАНОВНА ГРОМАДО ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

ДОРОГА НАША МАЙБУТНЯ НАДІЯ І ЗМІНА – СТУДЕНТИ ТА АСПІРАНТИ!

Деканат, профспілка факультету і студентська рада щиро вітає Вас, шановні колеги і друзі, з початком нового 2020-2021 навчального року. Бажаємо Вам фізичного здоров’я  і сімейного благополуччя, нових звитяг в науці і викладацькій роботі, знайти себе в непростому процесі формування вчителя на подіумі незалежної України у формуванні нової української нації.

Минула вступна компанія мабуть була чи не найскладнішою у 15 річній історії історичного факультету. Однак висока відповідальність і професійне розуміння поставлених завдань на вступну компанію допомогли колективу істориків достатньо успішно виконати поставлені керівництвом держави і університету завдання.

Керівництво факультету дякує всім тим викладачам і студентам, хто повсякденно трудився у статусі технічних секретарів по основних напрямках вступної компанії і громадських приймальнях факультету, в екзаменаційних комісіях, інших посадах і з відповідальністю вирішували поставлені завдання відповідальними особами університету.   Особлива подяка організаторам профорієнтаційної роботи по закріплених за факультетом районах, учасникам батьківських зборів, керівників підготовчих курсів, учасників індивідуальних зустрічей і бесід з директорами шкіл міста і районів, областей, директорами ліцеїв і коледжів, їхнє розуміння сумісних проблем.

На всі форми навчання на історичний факультет вступило у цьому році 227 бакалаврів, магістрантів і аспірантів.

Магістратура – 82 (заочна і денна форма навчання);

Бакалаври – 70 – денна форма навчання;

Бакалаври – 70 – заочна форма навчання;

Аспірантура – 5 (денна і заочна форма навчання).

Нехай успіхи у вступній компанії налаштують колектив факультету на виконання всіх завдань на навчальний рік всього університету напередодні його славного 90-річчя!

З 15-тою річницею історичного факультету Вельмишановна історична громадо! СЛАВА УКРАЇНІ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!

День Незалежності України – це державне свято , яке українці щороку  відзначають 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України.

Вже традиційно представники  історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини взяли участь у міських урочистих заходах з нагоди Дня незалежності України.

69347379 595228814215505 1435939551397806080 n

Традиційний парад вишиванок об’єднав уманчан і гостей міста, які серцем і душею вболівають за Україну і поважають традиції українського народу.

69068692 756191378154091 7618662789237702656 n

Святковою ходою понад двісті уманчан, тримаючи найбільший державний прапор в місті, пройшли вулицею Незалежності до пам’ятника Тарасу Шевченку. Біля монументу Великому Кобзарю відбулись урочистості, під час яких міський голова Олександр Цебрій привітав усіх зі святом.

69832246 434834467241404 4163035405429506048 n

Тож зичимо усім українцям миру, злагоди та добра! Нехай у Ваших душах  ніколи не згасає вогонь віри, світла та надії.