DSC 8295ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!ДОРОГІ СТУДЕНТИ – МАЙБУТНІ ІСТОРИКИ І ДЕРЖАВОТВОРЦІ УКРАЇНИ!

Вступна компанія 2019-2020 рр. уже стала історією. Оригінально і змістовно пройшла посвята в студенти, поселення в гуртожитки. Відбулися батьківські збори і знайомство з аудиторіями і лабораторіями факультету. Куратори груп організували екскурсії до парку «Софіївка» і до берега річки Уманки. Студентська рада організувала цікаву програму знайомства, під час якої першокурсники продемонстрували свої таланти, вміння і розповіли детальніше про себе.А вже 2 вересня розпочалися навчальні будні. Сьогодні уже можна зробити попередні підсумки вступної компанії. Хочеться подякувати всім, хто був задіяний у профорієнтаційній роботі у минулому році (заступник декана з профорієнтаційної роботи, к. і. н. Ігор Опацький). Ефективно спрацювала приймальна комісія факультету на чолі з Катериною Діденко. Особлива подяка студентам, які допомагали в роботі приймальної комісії. Це дозволило поповнити студентську сім’ю історичного факультету на 270 бакалаврів і магістрів.Деканат і студентська рада, весь колектив факультету щиро вітає Вас, дорогі першокурсники, з початком нового етапу Вашого життя – студентських років. Успіхів Вам у навчанні, нових друзів і цікавих несподіванок та відкриттів.СЛАВА УКРАЇНІ!

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Відбулося перше засідання оновленого складу головного органу самоврядування – Студентської ради історичного факультету. На засідання студентських лідерів була запрошена заступник декана з виховної роботи – Альона Устенко. Очолює студентську раду історичного факультету Руслан Ряботинський. Його заступником є студентка ІІІ курсу Вікторія Немеш.

69481532 889305268091864 7184544159431131136 n

На першому робочому засіданні було визначено голів секторів ради, розглянуто напрямки роботи на рік і складений план проведення нових заходів, які найближчим часом студентська рада буде реалізовувати, також узгодили графік засідань лідерів студентського самоврядування історичного факультету.

69844338 724074411348150 4673552986511769600 n