DSC 8295ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!ДОРОГІ СТУДЕНТИ – МАЙБУТНІ ІСТОРИКИ І ДЕРЖАВОТВОРЦІ УКРАЇНИ!

Вступна компанія 2019-2020 рр. уже стала історією. Оригінально і змістовно пройшла посвята в студенти, поселення в гуртожитки. Відбулися батьківські збори і знайомство з аудиторіями і лабораторіями факультету. Куратори груп організували екскурсії до парку «Софіївка» і до берега річки Уманки. Студентська рада організувала цікаву програму знайомства, під час якої першокурсники продемонстрували свої таланти, вміння і розповіли детальніше про себе.А вже 2 вересня розпочалися навчальні будні. Сьогодні уже можна зробити попередні підсумки вступної компанії. Хочеться подякувати всім, хто був задіяний у профорієнтаційній роботі у минулому році (заступник декана з профорієнтаційної роботи, к. і. н. Ігор Опацький). Ефективно спрацювала приймальна комісія факультету на чолі з Катериною Діденко. Особлива подяка студентам, які допомагали в роботі приймальної комісії. Це дозволило поповнити студентську сім’ю історичного факультету на 270 бакалаврів і магістрів.Деканат і студентська рада, весь колектив факультету щиро вітає Вас, дорогі першокурсники, з початком нового етапу Вашого життя – студентських років. Успіхів Вам у навчанні, нових друзів і цікавих несподіванок та відкриттів.СЛАВА УКРАЇНІ!

КНИГИ – КЛЮЧ ДО ЗНАНЬ

Сьогодні, 9 вересня, студенти 1 курсу історичного факультету відвідали бібліотеку Уманського державного педагогічного університету. Працівники бібліотеки провели інструктаж щодо роботи у науковій бібліотеці, ознайомили студентів із правилами для читачів, розповіли про особливості та можливості фонду бібліотеки, потужність електронних ресурсів тощо.

70011791 744874915961696 1291497439001313280 n

Після ознайомчого інструктажу усі отримали перший документ у статусі студента вузу – читацький квиток. Першокурсники залишились задоволені, зрозумівши свої можливості в досягненні нових навчально-наукових здобутків.