Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

ПІДСУМКИ ВСТУПНОЇ КОМПАНІЇ 2019 РОКУ

Підсумовуючи вступну кампанію 2019 року керівництво факультету висловлює подяку всім, хто з ранку і до вечора працював з абітурієнтами, щоб влітку 2019 року зібрати пристойний урожай. Результатом цієї роботи стало те, що історичний факультет поповнився 270 студентами – бакалаврами і магістрами. Також поступили на навчання один аспірант та здобувач. Цікавою є і географія абітурієнтів – нашими студентами стали вступники з 9 областей.

Сьогодні на факультеті навчаються майбутні вчителі з 22 областей України. І ми гордимося тим, що вони обрали наш історичний факультет УДПУ імені Павла Тичини. Сьогодні хочеться подякувати всім, хто був задіяний, насамперед, у профорієнтаційній роботі минулого року (заступник декана з профорієнтаційної роботи, кандидат історичних наук, викладач кафедри історії України Ігор Опацький). Активно з абітурієнтами працювали - Любов Шачковська, завідувачка кафедри філософії та суспільних дисциплін, кандидат політичних наук, доцент; заступник декана по роботі з студентами заочної форми навчання Ольга Макаренко; доктор історичних наук, професор Ірина Кривошея; кандидат історичних наук, професор Ігор Кривошея; кандидат історичних наук, доцент Ольга Скус; кандидат юридичних наук, доцент Вадим Цимбал; заступник декана з виховної роботи, кандидат історичних наук Анна Шауренко; викладач кафедри всесвітньої історії та методик навчання Альона Устенко; викладач кафедри філософії та суспільних дисциплін Альона Нікітенко.

Цього року відповідально і професійно спрацювали члени приймальної комісії. Їм вдалося всі профорієнтаційні здобутки колективу зробити реальністю. Ми дякуємо очільнику комісії Катерині Діденко, яка другий рік обіймає цю посаду. І всім учасникам літнього вступного дійства, які вчергове довели, що історичний факультет є одним із ведучих факультетів у структурі УДПУ імені Павла Тичини. Це – кандидат філософських наук, доцент Ігор Фицик; кандидат історичних наук, доцент Галина Гордієнко; кандидат історичних наук, доцент Ольга Скус; кандидат історичних наук Сергій Куценко; завідувач музею історії університету Олена Джагунова; лаборант кафедри філософії та суспільних дисциплін Ірина Терпан та старший лаборант кафедри історії України Анюта Радчук. Слід подякувати і громадській студентській комісії факультету – Доценко Максиму, Бондаренко Анастасії, Бойко Антону, Лісніченко Івану та Ніколайчук Вероніці.

Приймальні екзаменаційні комісії очолювали професіонали своєї справи – кандидат історичних наук, доцент, Гордієнко В’ячеслав Володимирович і кандидат історичних наук, доцент Голобородько Валентина Михайлівна. В комісіях працювали - Шачковська Любов Сергіївна, завідувач кафедри філософії та суспільних дисциплін, кандидат політичних наук, доцент; Скрипник Альона Миколаївна, кандидат історичних наук, доцент; Чучалін Олександр Петрович, кандидат історичних наук, доцент; Возна Зоя Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент; Барвінок Ольга Володимирівна, кандидат історичних наук, доцент; Куруруза Антоніна Василівна, викладач кафедри історії України. Комісію до аспірантури очолила доктор історичних наук, професор Кузнець Тетяна Володимирівна. До її складу входили доктор історичних наук, професор Священко Зінаїда Василівна та кандидат історичних наук, доцент Дудник Олена Володимирівна.

69313968 372523070314190 7401598410567974912 n

Нині історичну громаду чекають навчальні будні. Хочеться побажати шановним колегам, щоб вони були плідними. Нехай професорсько-викладацький склад факультету знайде свого студента, який зміг би логічно вписатися в традиції і стратегічні освітянські напрями дослідження історичного знання студентів-істориків, достойно завойовувати і поповнювати кількість перемог на всеукраїнському і міжнародному рівнях. Активно включитися в студентську наукову роботу і виховні заходи факультету. Щоб у майбутньому уже у статусі випускників факультету вони змогли достойно обіймати місце в освітянській сфері України. І головне – були державотворцями. Цього вимагає нинішній стратегічний курс розвитку нашої держави. СЛАВА УКРАЇНІ!