Тиждень історика 2024 з посиланнями 1 1

СТУДЕНСТВО ФАКУЛЬТЕТУ ЗАНУРЮЮЄТЬСЯ У НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС!

Прагнення до знань та підвищення свого фаху майбутні історики проявили з перших днів семінарських занять, здобуваючи освіту за спеціалізацією: туризмознавство, студенти 32 групи у супроводі викладачів кафедри історії України Кукурузи Антоніни та Тацієнко Наталії провели екскурсійні семінарські заняття з історії рідного краю Уманщини та історичного туризму в Україні, об’єднавши вивчений матеріал з предметів, що дало можливість перевірити та закріпити свої знання.

зображення viber 2019 09 25 13 00 09

В ході обговорення вивченого матеріалу Антоніна Василівна акцентувала увагу на активній забудові міста Умані в ХІХ ст., окремо інформувавши студентів щодо найстарішої будівлі міста – колишнього монастиря Василіанів, який було засновано у 1765 році за сприяння воєводи Київського Францішека Салезія Потоцького.

зображення viber 2019 09 25 13 00 07

Студентами було підготовлено інформацію про історичні будівлі старого міста, охарактеризовано архітектурний стиль, розкрито цікаві факти, тощо.

зображення viber 2019 09 25 13 00 12

Наталля Леонідівна зазначила на відродженні туристичної індустрії м. Умані, вказала що туризм – активна і невимушена форма спілкування між людьми. Спільно з викладачами студенти дійшли висновку про подальший розвиток туристичної сфери Умані, який дозволить перетворити місто на історико-культурний центр національного значення, дасть поштовх розвитку туристичної інфраструктури, залученню коштів інвесторів для "музеєфікації" історичного середовища.

На завершення екскурсійних занять студентам випала нагода пройти новим туристичним маршрутом «Таємничими підземеллями Василіанського монастиря», де вони мали можливість ознайомитись із 250-літньою історією монастиря, сповнену величних і трагічних подій; відчути подих минулих часів, згадати імена яскравих особистостей, чиї долі нерозривно вплетені у долю м. Умань.

зображення viber 2019 09 25 13 00 11