DSC 8295ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!ДОРОГІ СТУДЕНТИ – МАЙБУТНІ ІСТОРИКИ І ДЕРЖАВОТВОРЦІ УКРАЇНИ!

Вступна компанія 2019-2020 рр. уже стала історією. Оригінально і змістовно пройшла посвята в студенти, поселення в гуртожитки. Відбулися батьківські збори і знайомство з аудиторіями і лабораторіями факультету. Куратори груп організували екскурсії до парку «Софіївка» і до берега річки Уманки. Студентська рада організувала цікаву програму знайомства, під час якої першокурсники продемонстрували свої таланти, вміння і розповіли детальніше про себе.А вже 2 вересня розпочалися навчальні будні. Сьогодні уже можна зробити попередні підсумки вступної компанії. Хочеться подякувати всім, хто був задіяний у профорієнтаційній роботі у минулому році (заступник декана з профорієнтаційної роботи, к. і. н. Ігор Опацький). Ефективно спрацювала приймальна комісія факультету на чолі з Катериною Діденко. Особлива подяка студентам, які допомагали в роботі приймальної комісії. Це дозволило поповнити студентську сім’ю історичного факультету на 270 бакалаврів і магістрів.Деканат і студентська рада, весь колектив факультету щиро вітає Вас, дорогі першокурсники, з початком нового етапу Вашого життя – студентських років. Успіхів Вам у навчанні, нових друзів і цікавих несподіванок та відкриттів.СЛАВА УКРАЇНІ!

Професор Світлана Біляєва отримала нагороду за кращу публікацію на теми керамології, гончарства, кераміки в Україні

Професор кафедри всесвітньої історії та методик навчання УДПУ імені Павла Тичини Світлана Біляєва отримала диплом за ІІІ місце в номінації «Краща публікація з окремими сюжетами на теми керамології, гончарства, кераміки в Україні». Диплом Світлані Олександрівні та її співавторам було вручено  на XIV Національному конкурсі публікацій на теми керамології, гончарства , кераміки в Україні 26 вересня 2019 р.

Нагороду вручено за статтю «Птахи у витворах середньовічного мистецтва Північного Причорномор'я»  , яку опубліковано у фаховому журналі «Археологія і давня історія України» - 2017.-Вип.3.- С.156-161.

Довідка:

Національний конкурс публікацій на теми керамології, гончарства, кераміки в Україні «КеГоКе» організований Інститутом керамології відділення Інституту народознавства НАН України, Національним музеєм-заповідником українського гончарства в Опішному та редакцією «Українського керамологічного журналу» з метою визначення рейтингу публікацій в Україні з означеної проблематики, заохочення науковців до активних досліджень вітчизняного та світового гончарства, до започаткування та участі в керамологічних дискусіях, написання ґрунтовних рецензій та критичних статей; заохочення популяризації знань про давнє й сучасне гончарство і його мистців.