VІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ТУРНІР З ІСТОРІЇ

Відповідно до Положення про професійні творчі конкурси, турніри, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 29 серпня 2019 р. за № 1171 у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся черговий VІIІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ТУРНІР З ІСТОРІЇ. Команда історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини була учасником усіх попередніх випробувань. Цьогоріч у складі команди виступали студенти – Будаловський Віктор, Доценко Максим, Нехай Антон, Никитенко Михайло, Яшин Владислав. За підсумком двох змагальних днів наші студенти вибороли третє місце серед 24 команд учасників турніру.

изображение viber 2019 11 07 08 55 42

Науковими керівниками команди були викладачі кафедри всесвітньої історії та методик навчання – кандидат історичних наук, професор Кривошея Ігор Іванович та доктор історичних наук, професор Кривошея Ірина Іванівна. Деканат, студентська рада факультету щиро вітає учасників Всеукраїнського студентського турніру та їх наукових керівників з перемогою.

Бажаємо нових звершень на науковому олімпі України і зарубіжжя!