ВЕЛЬМИШАНОВНА ГРОМАДО ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

ДОРОГА НАША МАЙБУТНЯ НАДІЯ І ЗМІНА – СТУДЕНТИ ТА АСПІРАНТИ!

Деканат, профспілка факультету і студентська рада щиро вітає Вас, шановні колеги і друзі, з початком нового 2020-2021 навчального року. Бажаємо Вам фізичного здоров’я  і сімейного благополуччя, нових звитяг в науці і викладацькій роботі, знайти себе в непростому процесі формування вчителя на подіумі незалежної України у формуванні нової української нації.

Минула вступна компанія мабуть була чи не найскладнішою у 15 річній історії історичного факультету. Однак висока відповідальність і професійне розуміння поставлених завдань на вступну компанію допомогли колективу істориків достатньо успішно виконати поставлені керівництвом держави і університету завдання.

Керівництво факультету дякує всім тим викладачам і студентам, хто повсякденно трудився у статусі технічних секретарів по основних напрямках вступної компанії і громадських приймальнях факультету, в екзаменаційних комісіях, інших посадах і з відповідальністю вирішували поставлені завдання відповідальними особами університету.   Особлива подяка організаторам профорієнтаційної роботи по закріплених за факультетом районах, учасникам батьківських зборів, керівників підготовчих курсів, учасників індивідуальних зустрічей і бесід з директорами шкіл міста і районів, областей, директорами ліцеїв і коледжів, їхнє розуміння сумісних проблем.

На всі форми навчання на історичний факультет вступило у цьому році 227 бакалаврів, магістрантів і аспірантів.

Магістратура – 82 (заочна і денна форма навчання);

Бакалаври – 70 – денна форма навчання;

Бакалаври – 70 – заочна форма навчання;

Аспірантура – 5 (денна і заочна форма навчання).

Нехай успіхи у вступній компанії налаштують колектив факультету на виконання всіх завдань на навчальний рік всього університету напередодні його славного 90-річчя!

З 15-тою річницею історичного факультету Вельмишановна історична громадо! СЛАВА УКРАЇНІ!

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ УМАНСЬКОГО ВІДДІЛУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

7 листопада 2019 р. відбулася чергова, вже традиційна зустріч, з представниками Уманського відділу поліції. Для студентів історичного факультету, які вивчають правознавчі дисципліни, була запропонована цікава і актуальна тема «Адміністративні і кримінальні правопорушення та відповідальність».

Делегацію очолив заступник начальника Уманського відділу поліції майор поліції Козиненко Василь Михайлович. Він доступно пояснив аудиторії зміст названих правопорушень,  їх динаміку розкриття у нашому місті за останній рік, причини правопорушень і профілактичні заходи з боку органів поліції для унеможливлення злочинів. Старший дільничний офіцер сектору превенції Уманського ВП капітан поліції Тодорчук Євгеній Андрійович розповів про складнощі, насиченість і відповідальність служби дільничного інспектора.

Начальник сектору кадрового забезпечення Уманського ВП майор поліції Литвин Оксана Михайлівна і старший інспектор сектору кадрового забезпечення капітан поліції Мороз Ольга Олександрівна зупинилися на реформі у силових структурах національної поліції, які актуальні проблеми в майбутньому буде вирішувати нова поліція і що потрібно сьогодні для того, аби випускники історичного факультету долучилися до реформування національної поліції України. Це, насамперед, знання правознавчих дисциплін, особливо конституційного права, фізична підготовка студентів, здобуття первинного офіцерського звання на воєнній кафедрі університету.

Декан факультету професор Анатолій Карасевич подякував  гостям університету за цікавий правознавчий лекторій, професійні і чіткі відповіді на поставлені аудиторією запитання. Він наголосив на необхідності продовження діалогу у майбутньому і запросив гостей для участі у заходах, які будуть організовані кафедрою філософії та суспільних дисциплін на історичному факультеті у рамках «Тижня права» у першій половині грудня цього року.