DSC 8295ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ! ДОРОГІ СТУДЕНТИ – МАЙБУТНІ ІСТОРИКИ І ДЕРЖАВОТВОРЦІ УКРАЇНИ!

Вступна компанія 2019-2020 рр. уже стала історією. Оригінально і змістовно пройшла посвята в студенти, поселення в гуртожитки. Відбулися батьківські збори і знайомство з аудиторіями і лабораторіями факультету. Куратори груп організували екскурсії до парку «Софіївка» і до берега річки Уманки. Студентська рада організувала цікаву програму знайомства, під час якої першокурсники продемонстрували свої таланти, вміння і розповіли детальніше про себе. А вже 2 вересня розпочалися навчальні будні. Сьогодні уже можна зробити попередні підсумки вступної компанії. Хочеться подякувати всім, хто був задіяний у профорієнтаційній роботі у минулому році (заступник декана з профорієнтаційної роботи, к. і. н. Ігор Опацький). Ефективно спрацювала приймальна комісія факультету на чолі з Катериною Діденко. Особлива подяка студентам, які допомагали в роботі приймальної комісії. Це дозволило поповнити студентську сім’ю історичного факультету на 270 бакалаврів і магістрів. Деканат і студентська рада, весь колектив факультету щиро вітає Вас, дорогі першокурсники, з початком нового етапу Вашого життя – студентських років. Успіхів Вам у навчанні, нових друзів і цікавих несподіванок та відкриттів. СЛАВА УКРАЇНІ!

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «VIII МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ ГУМАНІТАРНІ ЧИТАННЯ»

21 листопада історичний факультет і Польський культурно-освітній центр були співорганізаторами Міжнародної науково-практичній конференції «VIII Міждисциплінарні гуманітарні читання», що проходила в Київському будинку вчених НАН України.

FB IMG 15747110914569623

Понад сто учасників представляли різні міста України, різні науково-освітні інституції, навіть Малу академію наук. Пленарне та секційні засідання, круглий стіл пройшли у цікавій науковій атмосфері.FB IMG 15747111228387877

Чудова комунікація, яку підтримували увесь час організатори, дозволила вільно спілкуватися учням закладів загальної середньої освіти і досвідченим доцентам, молодим аспірантам і сивочолим професорам. У роботі конференції брали участь викладачі та аспіранти історичного факультету Уманського державного педагогічного університету.

69987282 617588719066307 6096433152975175680 o