DSC 8295ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ! ДОРОГІ СТУДЕНТИ – МАЙБУТНІ ІСТОРИКИ І ДЕРЖАВОТВОРЦІ УКРАЇНИ!

Вступна компанія 2019-2020 рр. уже стала історією. Оригінально і змістовно пройшла посвята в студенти, поселення в гуртожитки. Відбулися батьківські збори і знайомство з аудиторіями і лабораторіями факультету. Куратори груп організували екскурсії до парку «Софіївка» і до берега річки Уманки. Студентська рада організувала цікаву програму знайомства, під час якої першокурсники продемонстрували свої таланти, вміння і розповіли детальніше про себе. А вже 2 вересня розпочалися навчальні будні. Сьогодні уже можна зробити попередні підсумки вступної компанії. Хочеться подякувати всім, хто був задіяний у профорієнтаційній роботі у минулому році (заступник декана з профорієнтаційної роботи, к. і. н. Ігор Опацький). Ефективно спрацювала приймальна комісія факультету на чолі з Катериною Діденко. Особлива подяка студентам, які допомагали в роботі приймальної комісії. Це дозволило поповнити студентську сім’ю історичного факультету на 270 бакалаврів і магістрів. Деканат і студентська рада, весь колектив факультету щиро вітає Вас, дорогі першокурсники, з початком нового етапу Вашого життя – студентських років. Успіхів Вам у навчанні, нових друзів і цікавих несподіванок та відкриттів. СЛАВА УКРАЇНІ!

АКЦІЯ «ЧЕРВОНА СТРІЧКА» ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

1 грудня – День боротьби зі СНІДом і солідарності з ВІЛ-позитивними людьми. На жаль, Україна займає одне із перших місць у Європі за темпами поширення ВІЛ-інфекції.

изображение viber 2019 12 02 16 12 1

З метою профілактики ВІЛ/СНІДу та підвищення інформованості студентів про ці захворювання, на історичному факультеті була проведена акція «Червона стрічка».

изображение viber 2019 12 02 16 12 19

Організаторами цієї акції стали представники студентської ради історичного факультету. Вони спрямували зусилля на зміцнення суспільної підтримки програм профілактики розповсюдження ВІЛ/СНІДу, питання щодо діагностики та лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу.

изображение viber 2019 12 02 16 12 18

изображение viber 2019 12 02 16 12

Будьте проінформованим, відповідальними і бережіть своє здоров’я!

изображение viber 2019 12 02 16 04 43