изображение viber 2020 05 01 10 33 30

ВЕЛЬМИШАНОВНІ  ДРУЗІ  І  КОЛЕГИ!

ДОРОГІ  СТУДЕНТИ  ТА  АСПІРАНТИ!

Ось уже майже промайнув ще один навчальний рік – рік наших найкращих сподівань і надій. Багато здійснено благородних справ в ім’я слави і гордості нашої Альма матер. І сьогодні напередодні найпочеснішої дати в її житті – 90-річчя УДПУ імені Павла Тичини, я хочу привітати вас, вельмишановна громадо, із нашим славним ювілеєм. Майже століття наш університет розвиває українську національну школу, сприяє розвитку освіти і науки України.

Нині, у ці поминальні дні, згадайте всіх тих, які не покладаючи рук, відали своє серце і благородну душу в ім’я нашої Альма матер. Вічна їм пам'ять і низький уклін від багатотисячної університетської громади, викладацького корпусу і студентства.

Травень 2020 р. не буде схожим на попередні роки тому, що тяжкі дні переживає Україна. На Сході продовжується російсько-українська війна, вмирають воїни доблесті і слави за наші миротворчі ідеї, Свободу і державну єдність, а нестабільності в суспільстві сприяє ще й спалах коронавірусної хвороби, що почався у грудні 2019 р.

Шановна громадо історичного факультету! Кому, як не нам з Вами, знати, що уже не вперше в історії народ український об’єднується у скрутні часи. І перемагає. Отож я закликаю Вас як елітну спільноту України до єдності і взаємної підтримки. Цього вимагає час і об’єм всіх тих завдань, які ставить керівництво держави перед колективом – успішне завершення 2019 – 2020 навчального року, проведення на рівні вимог часу вступної компанії 2020 – 2021 рр., а найголовніше – збереження фізичного і морального здоров’я нації. У цьому сила і непереможність України!

Ми схиляємо вдячно голови перед воїнами-захисниками української Незалежності, волонтерськими та громадськими об’єднаннями, лікарями-патріотами, дивовижними особистостями, які героїчно борються з хворобою віку день і ніч в лікарняних палатах. Всім їм миру, здоров’я і добра!

А колективу факультету я бажаю душевного тепла, мудрості, професійного розуміння і козацького здоров’я. І обов’язково до всього сказаного – миру вам, дорога громадо історичного факультету, в кожну українську сім’ю!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

АТЕСТАЦІЯ АСПІРАНТІВ ТА ЗДОБУВАЧІВ

18 грудня 2019 р. на розширеному засіданні кафедри історії України проведено атестацію аспірантів спеціальності 032 Історія та археологія і здобувачів зі спеціальності 07.00.01 Історія України. Аспіранти звітувалися про виконання освітньої програми та результати свого наукового пошуку, а наукові керівники характеризували набутки своїх підопічних. Зі звітами виступили: Перепелюк Ольга (наук. кер. проф. Кузнець Т. В.); Хоменко Владислав (наук. кер. проф. Священко З. В.); Білокінь Анастасія (наук. кер. доц. Чучалін О. П.); Танасюк Вікторія (наук. кер. доц. Барвінок О. В.); Гончарова Ольга (наук. кер. проф. Кривошея І. І.) та здобувачі ‒ Джагунова Олена, Приходько Юрій (наук. кер. проф. Кривошея І. І), Дабіжа Альона (наук. кер. проф. Священко З. В.).

79983688 638916766933502 2452306367579422720 o

За результатами обговорення звітів кафедра історії України атестувала усіх аспірантів та здобувачів.

79711278 638916703600175 7461220949002551296 o

Декан історичного факультету проф. Анатолій 79771641 638916710266841 2377252870643777536 oКарасевич та завідувачка кафедри історії України проф. Тетяна Кузнець побажали молодій зміні наукових звершень та плідно праці у наступному 2020 році.