80630665 639815813510264 7120579245851541504 o

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

ДОРОГІ СТУДЕНТИ!

На порозі Новий 2020 рік. Рік надій і сподівань українців, як у сфері внутрішнього життя, так і міжнародних стосунків. Мабуть найбільше чекаємо всі ми миру, тоді й іншим проблемам автоматично увімкнеться зелене світло.

Навчальний процес на історичному факультеті вибудований так, що майбутні державотворці вміло поєднують вивчання обов’язкових навчальних дисциплін з формуванням життєвої позиції, національним і патріотичним вихованням. Цьому сприяє вміло та логічно продумана науково-навчальна та виховна робота на факультеті. Яскравий приклад – уже у листопаді вигране третє місце на Всеукраїнському турнірі істориків, досить активна участь у першому етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та підготовка до Всеукраїнських предметних олімпіад. А оригінальна і емоційно насичена програма презентації першого курсу показала всім, що завершувати перший свій навчальний семестр збирається курс, який досить гарно себе зарекомендував  як у навчальних аудиторіях так і на креативному подіумі  студентського життя.

У цьому плані вибудовувалася вся навчальна, наукова і виховна робота на факультеті. Перед студентською аудиторією виступали запрошені відомі науковці України, були проведені професійно аргументовані засідання навчальних лабораторій, оригінально відзначені професійні та державні свята, професорсько-викладацький склад взяв участь у Міжнародних та Всеукраїнських наукових форумах у Республіці Польща, Молдові, Туреччині, Хорватії, Швейцарії, Литві та Україні. Була підготовлена низка монографій та навчальних посібників, захищено три кандидатські дисертації. Ще стільки ж чекають попереднього захисту. Це вагомий доробок всього колективу факультету до Нового року у науковій скарбниці університету напередодні його акредитації.

Деканат, студентська рада факультету щиро вітає шановану громаду істориків з передноворічними святами, Новим 2020 роком і Різдвом Христовим!

Бажаємо Вам, дорогі друзі, миру і Божої благодаті, доброти і мудрості, сімейного благополуччя і душевної рівноваги.

З прийдешнім Новим Роком!

СТУДЕНТКА ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НАУКОВИХ РОБІТ «ЗБЕРІГАЮЧИ ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОКОСТ»

20 грудня 2019 року пройшов фінальний третій етап ІІ Всеукраїнського конкурсу наукових, науково-дослідницьких проєктів «Зберігаючи пам'ять про Голокост» на історичному факультеті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Учасники презентували власні наукові роботи та суспільні проєкти. Усього на Конкурс було подано 32 заявки, а до фіналу пройшли 9 учасників з різних міст України.

80081316 477036179669593 3133482356749369344 n

Серед конкурсних робіт були наукові, науково-дослідницькі проекти з гуманітарних та суспільних наук, об’єктом дослідження яких була тематика, пов’язана із Голокостом. Члени журі зауважили, що цьогорічні проєкти відрізнялися різноманіттям тем, міждисциплінарним підходом до їхнього аналізу, а також надзвичайною особистою зацікавленістю авторів проєктів у проблематиці, пов’язаній із Голокостом.

80414712 511108406173046 1122945789681729536 n

Студентка 4 курсу Вікторія Никитенко виборола у конкурсі ІІІ місце із темою проєкту «Геноцид на території Гайсинщини» (науковий керівник доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання Ольга Барвінок).

Вітаємо з перемогою і бажаємо майбутніх звершень на науковому олімпі!