изображение viber 2020 05 01 10 33 30

ВЕЛЬМИШАНОВНІ  ДРУЗІ  І  КОЛЕГИ!

ДОРОГІ  СТУДЕНТИ  ТА  АСПІРАНТИ!

Ось уже майже промайнув ще один навчальний рік – рік наших найкращих сподівань і надій. Багато здійснено благородних справ в ім’я слави і гордості нашої Альма матер. І сьогодні напередодні найпочеснішої дати в її житті – 90-річчя УДПУ імені Павла Тичини, я хочу привітати вас, вельмишановна громадо, із нашим славним ювілеєм. Майже століття наш університет розвиває українську національну школу, сприяє розвитку освіти і науки України.

Нині, у ці поминальні дні, згадайте всіх тих, які не покладаючи рук, відали своє серце і благородну душу в ім’я нашої Альма матер. Вічна їм пам'ять і низький уклін від багатотисячної університетської громади, викладацького корпусу і студентства.

Травень 2020 р. не буде схожим на попередні роки тому, що тяжкі дні переживає Україна. На Сході продовжується російсько-українська війна, вмирають воїни доблесті і слави за наші миротворчі ідеї, Свободу і державну єдність, а нестабільності в суспільстві сприяє ще й спалах коронавірусної хвороби, що почався у грудні 2019 р.

Шановна громадо історичного факультету! Кому, як не нам з Вами, знати, що уже не вперше в історії народ український об’єднується у скрутні часи. І перемагає. Отож я закликаю Вас як елітну спільноту України до єдності і взаємної підтримки. Цього вимагає час і об’єм всіх тих завдань, які ставить керівництво держави перед колективом – успішне завершення 2019 – 2020 навчального року, проведення на рівні вимог часу вступної компанії 2020 – 2021 рр., а найголовніше – збереження фізичного і морального здоров’я нації. У цьому сила і непереможність України!

Ми схиляємо вдячно голови перед воїнами-захисниками української Незалежності, волонтерськими та громадськими об’єднаннями, лікарями-патріотами, дивовижними особистостями, які героїчно борються з хворобою віку день і ніч в лікарняних палатах. Всім їм миру, здоров’я і добра!

А колективу факультету я бажаю душевного тепла, мудрості, професійного розуміння і козацького здоров’я. І обов’язково до всього сказаного – миру вам, дорога громадо історичного факультету, в кожну українську сім’ю!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

СТУДЕНТКА ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НАУКОВИХ РОБІТ «ЗБЕРІГАЮЧИ ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОКОСТ»

20 грудня 2019 року пройшов фінальний третій етап ІІ Всеукраїнського конкурсу наукових, науково-дослідницьких проєктів «Зберігаючи пам'ять про Голокост» на історичному факультеті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Учасники презентували власні наукові роботи та суспільні проєкти. Усього на Конкурс було подано 32 заявки, а до фіналу пройшли 9 учасників з різних міст України.

80081316 477036179669593 3133482356749369344 n

Серед конкурсних робіт були наукові, науково-дослідницькі проекти з гуманітарних та суспільних наук, об’єктом дослідження яких була тематика, пов’язана із Голокостом. Члени журі зауважили, що цьогорічні проєкти відрізнялися різноманіттям тем, міждисциплінарним підходом до їхнього аналізу, а також надзвичайною особистою зацікавленістю авторів проєктів у проблематиці, пов’язаній із Голокостом.

80414712 511108406173046 1122945789681729536 n

Студентка 4 курсу Вікторія Никитенко виборола у конкурсі ІІІ місце із темою проєкту «Геноцид на території Гайсинщини» (науковий керівник доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання Ольга Барвінок).

Вітаємо з перемогою і бажаємо майбутніх звершень на науковому олімпі!