80630665 639815813510264 7120579245851541504 o

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

ДОРОГІ СТУДЕНТИ!

На порозі Новий 2020 рік. Рік надій і сподівань українців, як у сфері внутрішнього життя, так і міжнародних стосунків. Мабуть найбільше чекаємо всі ми миру, тоді й іншим проблемам автоматично увімкнеться зелене світло.

Навчальний процес на історичному факультеті вибудований так, що майбутні державотворці вміло поєднують вивчання обов’язкових навчальних дисциплін з формуванням життєвої позиції, національним і патріотичним вихованням. Цьому сприяє вміло та логічно продумана науково-навчальна та виховна робота на факультеті. Яскравий приклад – уже у листопаді вигране третє місце на Всеукраїнському турнірі істориків, досить активна участь у першому етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та підготовка до Всеукраїнських предметних олімпіад. А оригінальна і емоційно насичена програма презентації першого курсу показала всім, що завершувати перший свій навчальний семестр збирається курс, який досить гарно себе зарекомендував  як у навчальних аудиторіях так і на креативному подіумі  студентського життя.

У цьому плані вибудовувалася вся навчальна, наукова і виховна робота на факультеті. Перед студентською аудиторією виступали запрошені відомі науковці України, були проведені професійно аргументовані засідання навчальних лабораторій, оригінально відзначені професійні та державні свята, професорсько-викладацький склад взяв участь у Міжнародних та Всеукраїнських наукових форумах у Республіці Польща, Молдові, Туреччині, Хорватії, Швейцарії, Литві та Україні. Була підготовлена низка монографій та навчальних посібників, захищено три кандидатські дисертації. Ще стільки ж чекають попереднього захисту. Це вагомий доробок всього колективу факультету до Нового року у науковій скарбниці університету напередодні його акредитації.

Деканат, студентська рада факультету щиро вітає шановану громаду істориків з передноворічними святами, Новим 2020 роком і Різдвом Христовим!

Бажаємо Вам, дорогі друзі, миру і Божої благодаті, доброти і мудрості, сімейного благополуччя і душевної рівноваги.

З прийдешнім Новим Роком!

НА ІСТОРИЧНОМУ – ВИПУСКНА ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ

На історичному факультеті, на заочній і денній формі навчання, згідно навчальних планів, відбулася випускна державна атестація магістрів.

изображение viber 2019 12 18 14 01 39

Згідно наказу ректора, від  18 жовтня 2019 р., №888 о/з., головою комісії було призначено доктора історичних наук, професора Священко Зінаїду Василівну. Заступником – декана факультету, професора Карасевича Анатолія Олександровича. Членами комісії були доктор педагогічних наук, професор Браславська Оксана Володимирівна, кандидат географічних наук, доцент Кравцова Ірина Віталіївна, кандидат юридичних наук, доцент Цимбал Вадим Олександрович, кандидат педагогічних наук Возна Зоя Олександрівна, кандидат історичних наук, доцент Скус Ольга Володимирівна, кандидат історичних наук, доцент Чучалін Олександр Петрович, кандидат історичних наук, доцент Скрипник Олена Миколаївна, кандидат історичних наук, доцент Гордієнко Галина Миколаївна. Секретарем було призначено викладача кафедри історії України Кукурузу Антоніну Василівну.

изображение viber 2019 12 18 14 01 44

Всього державний екзамен складали 80 магістрів. Особливо слід відзначити Вербецьку Єлизавету, Гедзика Андрія, Магрук Альону, Караман Олесю, Пулю Михайла, Боревич Вікторію, Радчук Анюту – студентів денної форми навчання. Вони склали державний екзамен на відмінно і підтвердили свої відмінні знання протягом всього терміну навчання на історичному факультеті.

изображение viber 2019 12 18 14 01 48