НА ІСТОРИЧНОМУ – ВИПУСКНА ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ

На історичному факультеті, на заочній і денній формі навчання, згідно навчальних планів, відбулася випускна державна атестація магістрів.

изображение viber 2019 12 18 14 01 39

Згідно наказу ректора, від  18 жовтня 2019 р., №888 о/з., головою комісії було призначено доктора історичних наук, професора Священко Зінаїду Василівну. Заступником – декана факультету, професора Карасевича Анатолія Олександровича. Членами комісії були доктор педагогічних наук, професор Браславська Оксана Володимирівна, кандидат географічних наук, доцент Кравцова Ірина Віталіївна, кандидат юридичних наук, доцент Цимбал Вадим Олександрович, кандидат педагогічних наук Возна Зоя Олександрівна, кандидат історичних наук, доцент Скус Ольга Володимирівна, кандидат історичних наук, доцент Чучалін Олександр Петрович, кандидат історичних наук, доцент Скрипник Олена Миколаївна, кандидат історичних наук, доцент Гордієнко Галина Миколаївна. Секретарем було призначено викладача кафедри історії України Кукурузу Антоніну Василівну.

изображение viber 2019 12 18 14 01 44

Всього державний екзамен складали 80 магістрів. Особливо слід відзначити Вербецьку Єлизавету, Гедзика Андрія, Магрук Альону, Караман Олесю, Пулю Михайла, Боревич Вікторію, Радчук Анюту – студентів денної форми навчання. Вони склали державний екзамен на відмінно і підтвердили свої відмінні знання протягом всього терміну навчання на історичному факультеті.

изображение viber 2019 12 18 14 01 48